Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • rulla

    tag

    válasz edward2 #107 üzenetére

    Egyetértek azzal amit írtál, ugyanakkor az utolsó mondatodat az információáramlás folyamata és időrendje miatt fordítsuk meg: ("a kötelezőt fújók") támogatják a média (illetve az előbbivel egy irányba mozgó politikusok és különböző szagértők) véleményét.
    Ennek miértjét is lehetne boncolgatni - személyeskedés nélkül - de ez már egy másik téma.

  • wattafaka

    senior tag

    válasz edward2 #107 üzenetére

    Remélem azért érződött a szarkazmus :D

    Amúgy érdekes bizonyos emberek gondolkodása.
    Amit gazdájuk (jelen esetben Viktor) mond, legyen az bármilyen jogot sértő, gondolkodás nélkül önként azonnal megteszik. De nem is ez az érdekes, hanem hogy mindent, ami ennek logikalag minimálisan is ellentmond, egész egyszerűen nem vesznek róla tudomást. Mintha ott sem lenne.
    Mint pl. hogy egy sebtében összetákolt vakcinának, amit egyelőre kevés ideig, kevés emberen teszteltek ne ajd isten, hosszútávon egészségre káros szövődményei lehetnek bizonyos esetekben. Szerintem ezt a változót semmiképp sem szabad figyelmen kívül hagyni a képletből. De ők rávágják élből, hogy összeesküvés elmélet, és le van tudva. Meg is szűnt létezni. A mellékhatás, mint fogalom egyenértékű lett a gyíkemberek létezésével. Ha kiejted, pszichiátriára visznek.
    Nem tudom mi lehet ennek a hátterében, talán az önállóság, függetlenség hiányát gondolom, mint kiváltó ok. Illetve, hogy az emberek nem akarnak semmiért, főleg a saját döntéseikért felelősséget vállalni. Követem azt, amire utasítanak, aztán max majd a padon mellettem ülő nyugdíjasnak sírok, hogy a kormány hogy kibánt velem. Én persze nem tehetek semmiről, mosom kezeimet, ők mondták (megfenyegettek). Az iskolai végzettséggel vagdalózás is ezt erősíti. 2021 van, minden információ megtalálható az interneten. Szóval aki akarja tudja magát képezni. Vagy választhatja, hogy 4 éven keresztül azt csinálja, amit mondanak neki. Mondom ezt úgy, hogy én is lediplomáztam. De már bánom, hasznosabban is eltölthettem volna azt az időt. A mostani munkámhoz szükséges tudást iskola/tanfolyam nélkül szereztem meg.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák