Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #16820480

    törölt tag

    válasz atike #14 üzenetére

    Na de pont ez a lényeg, hogy ha a sokkal drágább Huaweinek is problémás a szoftvere, hardveresen meg nem olyan nagy az eltérés, akkor miért fizetnél annyival többet? Ezért nem értem, hogy mire fel emelik így az egekbe az árat a Hw-nél. Eddig az volt a fő vonzerejük, hogy olcsóbban adtak elég jó minőséget, és lehetett kapni szolgáltatónál, így az átlagember is hozzájuthatott. De most lassan elérnek árban a Samsung szintjére, névben meg nem nagyon vannak még a közelükben azért. Ha meg minőségi anyagok a kulcsszó, akkor ott is ott több másik kínai telefon fillérekért. Számomra érthetetlen, hogy mitől produkál folyamatosan növekvő eladásokat a márka.

  • janeszgol

    félisten

    válasz atike #14 üzenetére

    Látom nem jött át, mire akartam célozni. Mire piacra kerül a tábla, már fél éve kint lesz a Marshmallow. Egy 100 ezernél drágább tabletről beszélünk. Amire frissítés ehet nem is lesz. Ki fogja ezt garantálni? A garancia az, amit vásárláskor kapsz.
    Olvastam véleményeket, hogy táblát nem 1-2 évre esz az ember. Ha ez igaz, akkor az előző hozzászólásom hatványozottan igaz.

    Anon ez volt a Lollival is, előtte a Kitkattel (hogy az olcsó kis szarok már a friss oprendszert használták, míg a drágák az előző verziókat és azon is ragadtak).

    Csapoati, tessék. Egy A33-as Allwinner már igen csak használható kategória. (Gondolkodtam is, hogy veszek egyet. Minden esetre eltettem könyvjelzőbe.)

    [ Szerkesztve ]

    2024: nem lesz kegyelem a HMD-féle hulladékgyáraknak.

Új hozzászólás Aktív témák