Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • digimokus

    tag

    válasz #06658560 #27 üzenetére

    No, a végén még én leszek a fekete bárány, mert meg mertem mondani a véleményem a külsőről... aztán kapok itt marketing, meg dual-sim dolgokat a fejemhez :Y. Bocs :U.

    Ha már itt tartunk, a legigénytelenebb, már-már gyerektelefonnak tekinthető ultra-low kategórián kívűl az összes kínai telefon dual-sim :U, mert hogy odakint már csak az kapható. Nem kell győzködni, az elmúlt két évben átlag kéthavonta járok ki Shenzenbe :U.
    Ha pedig az árakról beszélünk tudnék mesélni, de nem tisztem más üzletét rontani, egyszerűen csak elmondtam a véleményem a külsejéről (nem az áráról, nem a belsejéről, úgyhogy kérlek ne akarj most mindent ide keverni/kavarni), hogy ha valami hasonlítani akar valamire akkor hasonlítson, emlékeztessen és ez ne egy díszlécen és annak fél centis design-elemén nyilvánuljon meg.

    Szerinted a Mobilaréna közönsége lefedi a teljes piacot, mo-n, EU-bna, sőt, globálisan is?
    Hmm... tehát amit számszerűen sokan vesznek, az jó... :U. Régen a KGST országaiban rengeteg Trabantot vettek. Volt Lada is, Skoda is, de azért ennek ellenére sok Trabantot vettek. Ezek szerint a Trabant jó... mármint azért, mert sokan vették... nem azért vették sokan mert olcsó volt, hanem mert jó volt... gondolom. Azt persze nem kell nézni hogy másból mennyit vettek, a nagy szám az már jó. A pálpusztait is sokan veszik, sokan eszik. Ott a nagy szám, tehát jó. Az meg hogy a 100.000-ből 94.000 húzza az orrát, kit érdekel. 4000 megveszi, nagy szám, jó (egyébként tényleg finom, csak nagy tüdő kell hozzá :K). A telefon minősítésében nem hiszem hogy egyetértünk, neked megvan a saját véleménysed és nekem is a sajátomé, ez már csak egy ilyen világ :) és én különben sem vitatkozni jöttem és lehúzni valamit szőrötül-bőröstül, hanem elmondtam a véleményem a külsejéről. Valakinek Geronazzo Mária tetszik (már ha így írják a nevét :) ), az is egy vélemény.
    Azt hogy ez a telefon a mai kor Trabantja lesz-e majd mindenki eldönti magának. Annyit azért felhozok a védelmében, hogy telefonszolgáltatói támogatás nélkül minden telefon drágának tűnik és ez az egyszerű ember szemében tűnik így, nem a gyártó/forgalmazó hibája.

    Végül egy megjegyzés:
    Ezen cikkektől függetlenül is elérhető, ezek nélkül is veszik.
    Persze és a Coca-Cola-t is veszik, mégis reklámozzák... nahát :U.

    Ha pedig nekem akarsz szegezni olyan kérdéseket (ár/szolgáltatások), amiről mások mondtak konkrét lesújtó véleményt, akkor ezt velük beszéld meg, nekik reagálj, mind a 16-nak, ne nekem, mert én eredetileg a külsőről írtam és pont :K.

    [ Szerkesztve ]

    http://digimokus.uw.hu

Új hozzászólás Aktív témák