Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Maximus43

    tag

    Én az elődjét (S60) birtokoltam így csak arról tudok véleményt mondani.
    A mindennapi életben annak aki nem mhz, ghz huszár, pont jó a telefon.
    Nem tökéletes, hanem pont jó! Maga az android felépítése egyébként is magában hordozza a lag jelenséget tehát ez friss hw esetén is előfordulhat. Valóban, igaza van annak aki azt mondja hogy dehát egy jobb hw-rel rendelkező telefon ennyi vagy olcsóbb. Igen ám, de van ennek a telefonnak vetélytársa? Ahogy a cikkben is elhangzik, illetve ahogy azt sokan tudják, nincs. Innentől kezdve az ár másodlagos annak aki megteheti és ilyet keres, vagy csak egyszerűen hosszútvára valami elegendőt és hangsúlyozom mégegyszer, nem tökéleteset.
    Bár az én tapasztalatom siralmas volt az S60-al, ugyanis fél éven belül hármat is nyúztam ami vagy elhalt a kezem között, vagy a híres vizállósága ellenére kettő zuhany alatt\kádban beázott. A térerő mindegyik készüléken gyengébb volt mint bármelyik másik márkával, izzadt is a vas ha használtad ( Videó felvétel, hőkamera, stb) Majd ezek után a CAT-ig kellett vigyem az ügyet hogy kérem vissza a vételárat ami kb 4 hónapos tortúra volt.
    Én például azért vettem, mert barkácsolok, felújítok, építkezem és untam a sablon telefonokat, iOS,Android fornton és azt gondoltam hogy na itt egy telefon amire nem kell vigyáznom, nem kell rá tok, csak van és használom majd min 5! évig. Amivel számolva egyébként máris nem sok az a vételár hiszen a legtöbb ember 1 max 2 éven belül cseréli a telefonját, és ezzel a new gadget árcsökkenéssel 50-100.000Ft-ot bukva az eladáskor. Tehát 5 éven belül az 250.000Ft.

    Lényeg a lényeg, nem rossz a telefon, bár én nem bízom többé a Bullit-Cat fúzióban.
    Itt sem véletlenül került le az S60 promociós és híres 5M! vízállóság badge.

    [ Szerkesztve ]

    ツ 12 éve tag

  • Maximus43

    tag

    válasz jUUh #10 üzenetére

    Ennyi pénzért én az alábbiak szerint váltottam:

    iPhone 7 Plus 140e
    Catalyst 10m vízálló tok 20e
    Hect távolságmérő 40m 20e
    Flir one 2gen 60e

    Cserébe az iPhone mindig is sokáig bírta támogatottság és hw téren, a Flir mérföldekkel jobb a cat kisfelbontású kamerájánál és ugye köv gen. telefonhoz is tovább tudom vinni.
    A távolságmérő meg mindent számol és 40m-ig alkalmas.

    ツ 12 éve tag

  • Maximus43

    tag

    válasz hajbel #22 üzenetére

    Azt mondták. És volt telefonod, fényképeződ meg mp3 lejátszód.
    Az utóbbi kettő nekem még most is működik. No meg a régi Symbianos nokia-im is.
    Viszont a leírtakkal nincs kompromisszum, mert a kocsiban van a flir és a távolságmérő. A kocsi pedig mindig velem, tehát alapjába véve van egy erős hardverű vízálló telefonom, töredék áron.

    u.i.: az i7 ip68 védett alapból is, mint ahogy rengeteg más droidos készülék.

    [ Szerkesztve ]

    ツ 12 éve tag

Új hozzászólás Aktív témák