Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • chris94

    tag

    Szia Cappa72!

    Egy olyan kérdéssel fordulnék hozzád lenne-e lehetőség CWM recovery-t kreálni egy Discovery v5 (Beállítások/Telefonról résznél Q5 Q5) MT6572-es chipset, Dual-Core 1ghz-es CPU, Mali 400as GPU, 160DPI-s Density, Android 4.2.2

    A készülék Framaroot-al rootolt, gyári <e3> recovery van rajta (angol nyelvű)
    Safe módban indításkor (Bekapcs + Hangerő le) egy kínai nyelvű Recovery szerű menü jön be

    Következő hsz ben (ha már nem sikerül ezt szerkeszteni :D) küldök pár screenshotot ;)

    Létezik egy Carliv Touch nevezetű CWM-based recovery MTK-s készülékekre viszont portolni kell ugyanúgy a custom ROM-okat amiket találtam MT6572 re :/

    Az meg nekem nem menne szerintem

    Előző telóim is Rootolva, CM Rommal voltak felszerelve de ez most kifogott rajtam :D
    Root-nál érdemben nem jutottam tovább

    Ugyan van ismerősöm aki android fejlesztő de nem mondott sok bíztatót illetve nem nagyon ért az MTK-s készülékekhez :(

    [ Szerkesztve ]

    Nothing Phone (1) #spacewar #Android 14 | TicWatch Pro 3 GPS | Android: 2010 - ...... | #customrom #customrecovery #androidmodding | Magyar nyelvű lokalizációért felelős fordító #novalauncher #vanced #revanced #evo-x #xiaomi.eu stb.

Új hozzászólás Aktív témák