Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • LurkerSheik

    senior tag

    Szerintem hianypotlo a 12 Mini jelenleg.
    vannak dolgai amiket el kell nézni neki, mint a kijelzohoz kepest nagy notch, igy keves info fer ki a statusz soron, vagy a fizikai korlatok miatt kisebb akku, a kevesbe jo akku kompromisszumra pedig ott az SE fele annyiert.

    Ha ezekre megoldas szuletik a 13-ban, meg hosszu evekig lehet eletkepes a vonal, hiszen a kezmeretek tovabbra sem nottek, masreszt peldaul az en felhasznaloi szokasom se valtozott i7->11pro-ra valtasnal.

    Az SE-vel szemben mas a 12 Mini celkozonseg is, SE az alap iOS rendszerbe mocorgashoz kivalo.
    Baratnonek SE+watch+airpods, imadja, a hardver overkill es hiába a face ID kore divatosabb kulso kerul, ezekben a maszkos idokben, jelenleg aranyat ér a Touch iD,
    irigylem is erte, aztán majd valamire csereljuk.
    A Pro vonal sárnehéz es nagy, nekem is elfarad a csukolom hosszasan kezben tartva, a 12 szinten nagy a minit meg irtam fentebb.

    Jol atgondolt termekpalettat epitett fel az Apple, ezzel
    a nehany keszulekkel.
    3-4-5 evig tamogatva vannak, megis minden aktualis evi termekpalettan ott figyel a keszulekekbol a Mának szolo indokolhato valasztas is, azoknak akiknek tobb ido kell befogadni az uj hullamot pl.

    [ Szerkesztve ]

    Új S23 / S24 / S24+ / S24 Ultra rendelhető! /// People with passion can change the world for the better |||

Új hozzászólás Aktív témák