Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Pityu.

    nagyúr

    válasz bozont #33 üzenetére

    Azt tudom jól,hogy nem fognak futni 144fps-el ki is néztem és majdnem meg is rendeltem egy 1440p 75Hz acer monitort mikor is találtam itt fentebb ezt az írást
    Meg még redditen is olvastam egy valami hasonlót,hogy hiába a free sync ha eléri a monitor maximum frissítését a játék fps e vagy mi akkor összeakad és kép törés meg mitom én mi lesz belőle le van írva amit linkeltem abba én nem értek a témához szóval más meg azt mondta felesleges 6700XT-re 1440p is inkább 1080p 144Hz de az a fura a sima hétköznapi dell 24" 1080p 60Hz semmi free sync meg gsync nincs benne monitorral én nem érzékeltem képtörést meg ilyesmit csak játszottam és kész high grafikán.Csak bebeszéltem magamnak lehet ki kéne valami újdonságot próbálni lehet mondjuk 27" meg kíváncsi lettem milyen az 1440p az 1080p-hez képest de mivel már összekeveredett minden infó amit napok óta olvasok a fejemben már nem tudom mit is csináljak szarjak az egészre maradjon a régi monitorom vagy kockáztassak.Itt a közelembe egy normális számtech bolt sincs kisvárosban lakom messze mindentől ami van bolt itt meg olyan cuccok nincsenek.Szóval régi vs rendelek és kockáztatok egy bukást.Amúgy azt sem tudom most mennyi fps lenne a játékokba csak teszteket néztem a youtubon meg játszok annyit tudok RDR2 meg amit próbáltam normálisan fut a beállításaimmal.
    Amúgy én ultrára sose nagyon vettem semmit se mert ultra meg high között már nincs hatalmas különbség,meg nem figyelek minden egyes fűszálat sem ha játszok.
    Hol található az a VSR és kevesebb képponttal,hogy tudja leszimulálni meg ugye csak 60Hz-m van.

    [ Szerkesztve ]

    Az aki kérdez, öt percre tudatlan, de az ki nem kérdez,örökre tudatlan marad.

Új hozzászólás Aktív témák