Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Synthwave

    HÁZIGAZDA

    válasz Pityu. #25 üzenetére

    Biztos az égvilágon soha nem vennék 100 (de inkább 144) Hz alatt semmit, amivel bármikor is játszani akarok bármit. HD 5450-hez sem, nem hogy egy 6700 XT-hez. Minél több fps és Hz, annál reszponzívabb a cucc. 2019-ben kanyarítottam egy rövid gyorstalpalót a témában, szerintem fusd át.

    Frame rate korlátot is csak ott állítanék be, ahol az engine megköveteli az optimális működés miatt (pl. Quake Live-ban 125/250 fps, Call of Dutykban 125/250/333 fps, Apex Legendsben 190 fps stb.), de a Hz ott is csutton. Soha nem volt problémám zavaró képtöréssel, pedig nem is olyan rég még vesenyszerűen puttyogtattam.

    Csak egy szubjektív meglátás. Mondjuk 6700 XT-vel igazából 1440p-re se mennék fel, max. RPG-kben, de ez meg már egy megint más kérdés; single-ben 1080p és minden/majdnem minden csutton, oszt pörögjön az fps/Hz, ameddig tud, online lövöldéknél meg olyan gfx beállítás, amivel a legjobban látom az ellent (általában jól lebutítva, esetleg egy-két olyan opcióval, mint mondjuk többszörös élsimitás, vagy néha a kicsit részletesebb textúrák is segíthetnek, hogy jobban kiszúrd az enemyt stb.). A lényeg, hogy minden jól látható legyen és überfolyjon, ha mán ennyi pénzt belöltem. :D

    [ Szerkesztve ]

    SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

Új hozzászólás Aktív témák