Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • GalMihaly

    csendes tag

    En is vettem egyet a heten, es bar 60 ezer forintert nem vartam tole csodat, tenyleg vannak bosszanto hibai. Az egyik ugye az, hogy szamtalan app nem telepitheto, igy a facebook es a Twitter se. Ezen monjuk tultettem magam, mert bongeszobol mindketto fut gyorsan es tokeletesen. Ami ennel bosszantobb, hogy sokszor bepanikol a droid es kilovi magat. Ha zenet hallgatok, kozben fut a bongeszo es az MSN, akkor rendszerint elfeketedik a kepernyo, es kezdhetek mindent elorol. Na ez mar olyan hiba, amit nem egyszeru orvosolni.

    Gondolkodtam rajta, hogy bemegyek a forgalmazohoz es bedobom a pult moge, de arra, amire nekem kell, lenyegeben megfelel. Netezni akarok rajta, zenet hallgani es neha olvasni. Ezek benne vannak, ezek mukodnek. Nalam 6-7 ora aktiv netezest is bir az akku wifin, kozepes fenyerovel meg ennel is tobbet. Pont emiatt kellett a netbook melle, mert csak felkapom az agybol, elolvasok vmit es visszadobom, vagy ha fozok, akkor tudok receptet nezni benne, kozben tudok olvasni is.

    A kijelzo tenyleg nem a legjobb, de megszokhato, mondom ezt ugy, hogy az iphone gyorsasagahoz es erzekenysegehez vagyok szokva.

    Azoknak, akik bongeszni szeretnenek, e bookot akarnak olvasni, zenet akarnak hallgatni, azoknak ajanlom, a tobbieknek nem:)

    A csomagolason egyebkent sehol sincs feltuntetve, hogy ezen butitott android van. Ez adhat okot a panaszra, ha esetleg megis visszaviszi valaki?

    Ja; az online radiok se mennek rajta.

Új hozzászólás Aktív témák