Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • cairojack

    aktív tag

    válasz Danny750 #6 üzenetére

    Sajna nem volt hozzá szerencsém. Mikor megjelentek a méretei, már tudtam, hogy nem az én telóm. Most karácsony előtt majdnem rászántam magam, mert 30-ért el tudtam volna hozni egyet a melóhelyemről, de újra rájöttem, hogy ez nekem kuva nagy. Pedig a BB10 isssssssszonyatosan tetszik, azok alapján, amiket láttam, olvastam róla. Végig reménykedtem benne, hogy lesz egy kisebb, érintős verzió, de nem lett.

    Szerintem egyébiránt azért nem lett sikeres, mert az árát qrták el iszonyatosan. Új, bizonytalan rendszert, átlagos képességekkel, horror áron adni... ez volt az, amibe anno a Nokia is belebukott, az első WP-s telókkal. Egyszerűen lehetetlen így piaci részesedést szerezni, főleg úgy, hogy még háttérinfrastruktúra sem volt. A BB piactere még a WP-ét is alulmúlta, mint számban, mint minőségben. Volt egy cikk, hogy az appok felét egyetlen cég gyártotta. Hát gondolom olyan is lett...

    No mindegy, szóval szerintem ez a teló akkor lett volna sikeres, ha induló ára magy 120k, aztán hamar beesett volna 100 alá. De ilyen áron a kutyának se kellett, aztán mire ezt felismerte a gyártó, és lefelezte az árát, az emberek már leírták a céget. Sokan váltottak iPhone-ra, de még inkább olcsóbb WP-re.

    Nagyon komoly stratégiai hibát követtek el (szerintem) és meg lett az ára. Viszont én spec úgy gondolom, hogy épp most követik el az újabb stratégiai hibát azzal, hogy a QWERTY-re koncentrálnak.

    4 col fölött minden phablet... nekem 4 colnál nagyobb telefon, soha az életben nem kellene. Ha fizetnének se...

Új hozzászólás Aktív témák