Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • <Adamsky>

    nagyúr

    válasz Xaels #6 üzenetére

    Ez -- direkt -- nem egy "péklapát phone", szemben azzal, amiket felsoroltál.
    A rendszer pedig annak ellenére, hogy "csak" egy két magos Krait van benne legalább olyan gyors (ha nem gyorsabb) mint az általad említett 4, 8, meg ki tudja hány magos szörnyek esetén.
    Ja, hogy nem lehet egyszerre vele FHD-ban felvenni a front- és hátlapi kamerával egyszerre, közben fényképezni, zenét hallgatni, és még szórni a szemetet a fa**book-ra ... az tényleg [szarkazmus ON] komoly gond [szarkazmus off].

    Nem szeretem az almás cuccokat, és véletlen tévedtem az egyik ilyen magyar tematikus oldalra, de amit ott az egyik cikkben olvastam, nagyon igaz (szerintem).

    "A mobil ugyanis nem a pöcsöd. Nem attól lesz jó, hogy nagy. Nem ez a feladata. Egy mobil nem rajztábla, nem elsődleges munkaeszköz, nem videóvágó, egy mobil, az csak egy mobil. Előkapod egy kézzel, ugyanezzel a kézzel aktiválod, még mindig ugyanezzel a kézzel elvégzed az összes feladatot, és - ki nem találnátok - változatlan kézzel befejezitek rajta a munkát. Ennyi. Ami ezen túlmutat, az vagy kevésbé alkalmas a mobilságra, vagy ügyesen mosták ki a trendek az agyadat."

Új hozzászólás Aktív témák