Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • zolee-coul

    csendes tag

    Hello mindenkinek !
    Szeretnék segítséget kérni, 2 éve használok droidos telefont és valahogy nem vagyok megelégedve vele, pedig nem telepítettem rá sok mindent ( kb 5 kis programot tettem fel ) mégis belassul , pár naponta

    újra kell indítani. Közbe olyat is csinál, hogy hívnak felveszem nem hallok semmi vagy engem nem hallnak, csak ha gyorsan újraindítom , akkor meg pár napik szépen működik. Szóval nem lopta be magát a

    szívembe.
    Sokat olvasgattam leíráokba, véleményekben és a blackberry z10-es telefon nagyon megtetszett. Abban kérném a segítséget hogy megerősítsem magamban a döntésem: ( sok hozzászólást elolvastam de egy két dolog

    nem teljesen világos a számomra ezért inkább kérdezek )

    - Jól értelmeztem hogy ha van az előfizetésemben mobilnet akkor a z10en már megy a gmail ?? ( nem kell külön hozzá BIS előfizetés )
    - a facebook szolgáltatás milyen rajt ? több féle megjegyzést olvastam , valaki azt mondta sokkal jobb mint a droidos facebook, valaki meg szídta hogy napokat késik az üzenet.. stb stb. ( ez is megy a

    mobil internettel ? )
    - van rá megfelelően működő VIBER alkalmazás ?
    - valaki priviben tudna küldeni leírást offline navigáció telepítésre ?
    - aktív tokot használ valaki ?? mi a tapasztalata, mert olvastam azt is hogy a nem tud profilt váltani , ez igaz ?

    előre is köszönöm a segítő válaszokat.

    üdv. Zoli

Új hozzászólás Aktív témák