Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • sasa134

    addikt

    válasz odrif #4258 üzenetére

    érdekes h a kollega nem akar belemenni a részletek sorolasaba, pedig igen erdekelne...csak a hivast említi, amit egyszerűen NEM hiszek el. Ami az akkut illeti,vannak itt ezer éve BB-t használó emberek. En se tegnap ota hasznalom őket. érdekes, sztem ha a gyári akkut (és nem kínai szart) meg gyári töltőt használod, semmi ilyen nem lesz
    Az egész hozzászolasbol süt a félinformàltsàg, én nem adnék rá...

    Avanti Roma

  • sedo

    tag

    válasz odrif #4258 üzenetére

    Sziasztok!

    Most láttam csak, hogy akaratomon kívül sikerült belegázolnom a BB fanok lelkivilágába, amire icezozo hívta fel a figyelmemet, amit köszönök szépen. Így legalább van lehetőségem elnézést kérni, szóval elnézést, nem állt szándékomban, tényleg. Továbbra sem szeretnék vitatkozni veletek, mert teljesen nyilvánvaló, hogy sokkal több tapasztalatotok van mint nekem. Szóval további részletekbe nem szeretnék belemenni. Amiket leírtam, azt természetesen továbbra is fenntartom és ha nagyon kell meg is védem. A random hívás indítás egy szoftver frissítésig valós probléma volt, több bejegyzést is találtunk akkor róla neten. Elképzelhető hogy részben a tok volt a hibás, ahogy egy-két itteni fórumozó is írta, ezt nem tudom. A hívásokat láttuk, hogy megtörténtek, hogy pontosan hogyan, azt sajnos nem. Elmondások szerint (és most újra rákerestem csak gyorsan és az első találat nálam: http://forums.crackberry.com/blackberry-z10-f254/phone-calling-people-randomly-792560/) úgy is megtörtént, hogy a telefon egyszerűen csak az asztalon volt. Én is kételkedtem, aztán utánaolvastam, frissítettünk, utána nem jelezték, hogy ilyen jellegű gond lenne.
    A szoftver frissítésről is írtam, az is tényleg nevetségesen lassú volt, és tényleg bele is fagyott, erről is többen írnak, ez van, túléltük végül.
    Az akksis rész is látom tetszett. Nem mondtam, hogy szar volt az üzemidő. Amíg működött. Rengeteg féle készülék van a cégnél (sajnos) természetesen előfordult 1-2 púposodás másik készüléknél is, de BB-ből 10-ből 9. Ha nem dobtuk még ki és a gyűjtőben vannak, akár fényképet is tudok készíteni. Mindeközben több nokia, SE, sony, oké nagyrészt buta, de okos samsung, htc több éves készülék van bent, és alig alig vannak teljesen rossz, púpos akksi. Tényleg, lehet, hogy velem, az én felhasználói szokásaimmal van a baj, de nálam még a 4-5-6 éves akksik is működnek. Van például egy 6600-m, annak még mindig teljesen jó állapotú.
    Bár nem láttam, hogy a google szolgáltatások támogatása, a storeban található alkalmazások száma és minősége kérdéskörről írottakat bárki megkérdőjelezte volna, de azokat is fenntartom, sajnos részünkről amit nyújtott az nem volt elégséges. Lehet, hogy egyediek az igények.

    Még egyszer sajnálom, ha megbántottam, félrevezettem valakit, nem állt szándékomban. Igyekszem a továbbiakban csak olyan témában megszólalni, reagálni és esetleg még tanácsot is adni, amiről megfelelő tapasztalatokkal és tudással rendelkezem. :R

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák