Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Mercel

    senior tag

    válasz Coc@s #33958 üzenetére

    Nahh.. ez is meglett, az éjjel felment a 10.3.2.2339 az autoloaderrel simán amit linkeltél és meglepően gyorsan lefutott az egész folyamat.

    Simán működik, simábban mint előtte de ugye ebben az is benne lehet, hogy előtte rendesen legyaptam (a sok androidos, amazonos .......) mindenesetre a kis lelkemnek jó, hogy az új rendszer van rajta fent:D

    Volt viszont az adatok visszaállításánál valami amitől lesápadtam:
    1; A "Device Switch" alkalmazás ami telefonról telefonra tökéletes most nagyon beszivatott, mert lementettem az SD kártyára minden kontaktot és a közel 600 számomból nem hozott vissza csak hetvenet.. Nem lettem nagyon ideges nyilván.
    Úgyhogy mindenkinek jótanács, hogy nem lehet feltétel nélkül megbízni a backupban amit a Device Switch készít SD kártyára.
    Viszont úgy nézem, hogy a Remember appban minden jegyzetemet mentette Notes címszó alatt.
    Ez viszont egy plusz.

    Végül az adataimat a LINK-el készített teljes mentésből állítottam vissza (csak a kontaktokat és a hozzá fűződő adatokat választva.)

    A régi dedós informatikus bölcsesség megint bejött, hogy egy mentés nem mentés. Nekem három volt.:D

    HA valaki hasonlóan jár mint én, akkor ne sápadjon le, ha a LINK-ből végzett visszaállítás után nem látszik azonnal minden telefonszám, mert nekem kb. 3-4 óra után jelent meg (vélhetően) minden partner, több újraindítás után amire vagy szükség volt vagy nem - passz.
    Az viszont nagyon nagyon patent dolog, hogy kb. másfél hónapra visszamenőleg a teljes híváslistámat tokkal vonóval együtt visszaállította.

    Ilyet eddig egyetlen rendszer sem tudott produkálni.
    Úgyhogy lekopogom.. sikeres volt a műtét.

    Mégegyszer köszönöm mindenkinek a tanácsokat és tippeket!

    Marcel

Új hozzászólás Aktív témák