Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Lalee

    aktív tag

    válasz eventus #2087 üzenetére

    Találtam egy másik oldalt ahol szintén lehet konvertálni. Pár régebbi Android back up programokat átkonvertáltam, de a DDPB pár játékot nem telepített fel hiba üzenetet adott, de volt ami simán települt. Az Android áruházban rengeteg cuccom van, de nem tudok hozzáférni. Majd valamelyik kollégát megkérem, hogy az Androidos telefonjával töltsünk le. A telefon változatlanul tetszik, a hátlap valami nagyon jó fogású, nem csúszik. Ha nagyon bele akarnék kötni akkor ehhez a mérethez picit nagyobb kijelző kellett volna vagy ehhez a kijelzőhöz kb. 1 cm-el kisebb készülék. Mondom azok után, hogy Nexus 4-ről váltottam. A BlackBerry Linkben a Készülékszoftver újratöltése az mit jelent? Ami a készüléken van azt gyári állapotba helyezi vagy keres egy másik szoftvert és rátölti? A beállításoknál, a kijelző beállításoknál van egy olyan opció, hogy Interaktív értesítések. Ezt bekapcsolom, de ha kilépek a menübe és rögtön vissza megint inaktív. Így a záró képernyőn nem lehet semmit csinálni. A záró képernyőre nem lehet más képet tenni mint a menüben lévő?

Új hozzászólás Aktív témák