Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • icezozo

    addikt

    válasz ClioRS #17667 üzenetére

    főleg,hogy egy másfél éves OS-től mindenki csodát vár ! Mindennek menni-e kell rögtön, azonnal!
    ( biztos más platformon minden azonnal működött :((( )

    [ Szerkesztve ]

    http://qwankido.hu/

  • MLmot

    tag

    válasz ClioRS #17667 üzenetére

    Köszi! :)

    Pont erről volt szó eddig. Itt senkinek nem lehet más véleménye csak egy-két őstagnak.
    Kiváncsi lennék, hogy ők hogy kezdték, regisztrációhoz kaptak alapból 500 hozzászólást...
    Rajtuk kívül mindenki megértette, nem akarok kötekedni csak jó lenne ha más véleményét is elfogadnák...
    Nincs semmi BB múltam, de nem hinném hogy ezért nem lehetnek meglátásaim a telefonnal kapcsolatban.
    Talán pont azért, mert használok mást is van összehasonlítási alapom és nem csak ezt ismerem.
    Kb 2-3 hónapja figyelem a topicot, de csak most regisztráltam (ahogy már látom, feleslegesen).

    Akkor még egy-két észrevétel (nem sírás, észrevétel!)

    Pl jó lenne, ha BB-nek is lenne bármilyen háttérszolgáltatása, levelezés naptár stb stb (felhő szinkronizációval)
    Vicces egy picit, hogy más cégek, szolgáltatók szolgáltatásan élnek ingyen, beintegrálnak mindent és kész.
    Semmi nincs mögötte, pl Apple-iCloud, Android-gmail, MS stb stb.
    Nagyon fontos lenne pl, mert nem mindenki céges környezetben szeretné használni (pl én sem).
    Van ilyen?

    Lehet most hangsúlyozni, hogy ez ilyen meg olyan céges telefon, de azért a tényleg lassan mást mutatnak.
    Ha egy telefonra hamarabb tudok selfie, facebook meg instagram appokat leszedni, mint mondjuk egy banki appot, akkor az minden csak nem üzleti telefon... A bbm matricákat el is felejtettem.

    Böngésző:
    Nincs szinkronizáció...
    Nem lehet a lapokon előre lépni, csak vissza.
    Nem lehet a könyvjelzőket a főoldalon mappákba tenni, csak címkékkel.
    Ha egy link itt a fórumon kilóg a keretből, akkor az oldal csak fél kijelzőn jelenik meg

    Ezeket csak a pár hete felmerült "ez a böngésző a legjobb a piacon pont" témához írnám...

    De elnézést kérek pár hozzászólással erre nem voltam méltó, vagyis ezek a hiányosságok nem is léteznek egy olyan gyártótól aki tizen-huszon éve gyárt telekomunikációs eszközöket. (nem 1,5éve)

    Emlékezzetek, hogy volt egy Nokia nevű gyártó symbian rendszerrel, nem tettek semmit csak pislogtak, hogy mit csinál a többi gyár és mi lett belőle, azt hitték ők a legjobbak mert anno csináltak egy nagy dolgot, tévedtek...
    Nem a többi gyártót kellene lesajnálni és pökhendien csak mondogatni, hogy mi vagyunk a királyok a BBvel, ez csak önámítás.
    Én már azt is szégyennek tartom, hogy leépíti a telefon fejlesztési részleget, inkább megveszi készen a foxconntól. Ennek nagyon szép eredménye a Z3... Tudom tudom együtt fejlesztenek...

    És zárom soraimat azzal, hogy sajnos tipikus magyar mentalitás itt is jelen van. Húzzunk szét, ne fogjunk össze, hogy minél nagyobb, erősebb társaság alakuljon ki, van egy mag a többiek meg idióta újoncok...

    Elnézést kérek...

    fgth:
    Splashtop, instashare, wtcc, strava ????

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák