Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • tom_87

    tag

    válasz szabkary #4355 üzenetére

    Én amikor 10.3.1-rol visszavaltottam akkor egy 10.2.X-es autoloader-t töltöttem le. Crackberry-n keress rá a legutolsó 10.2-es verziójú autoloader-re és azt telepítsd fel (minden adatot és beállítást törölni fog).

    [ Szerkesztve ]

    OnePlus 7 Pro (12/256)

  • Crafter32

    őstag

    válasz szabkary #4355 üzenetére

    Én is visszaraktam a Q10 -re a 10.2-t. Lehet van egyszerűbb módszer is, de én nem vagyok szaki.
    Szóval letöltöttem laptopon egy nagyon régi 10.2-t, (google autoloader vagy eventus blogja). Csinálni kellett egy wipe ot (biztonsági adattörles a beállításoknál). Elég hosszú folyamat. Majd elindítva az autoloader exe fájlt rádugni a telefont a laptopra.
    Mikor fent van a 10.2, a BlackBerry link segítségével frissíteni a szofvert. Fel fogja ajánlani a legújabb hivatalos 10.2-t és szépen rárakja a telefonra. Gondolom ehez az kellett, hogy jó régi 10.2 legyen a telefonon előtte. A BlackBerry linknél kb 5 óra volt a folyamat.
    Mire megcsináltam mindent kb 2 nap. :)

    A telefont bekapcsolva pedig gyorsan kikapcsolni a szoftver frissítést, mert rögtön elkezdi letölteni a 10.3-at ami ugye nem kell, különben lehet előlröl kezdeni az egészet.

    Egyébként Sasa is belinkelt ide vagy a 10.3 hírbe egy linket. Onnan szedtem le a régi 10.2.1.1055-öt. Ez a szoftver hibás, mert nem jó wifi rajta, de úgysem lesz raja sokáig. Keresd meg a Sasa linkjét, most telefon nem tudom. Tényleg egyszerű így utólag, de nagyon hosszú és időigényes. 1,5 napig nem volt telefonom. Biztos van gyorsabb, de ezt bárki megtudja csinálni és a végén gyári hibátlan OS lesz rajta.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák