Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • kolosanyi

    veterán

    Egy tetszettet megérdemelt volna szerintem, annak ellenére, hogy nem estem tőle hasra. A rendszer, meg a kezelés tényleg frankó.
    De akármennyire is jó, vagy nem jó ez a cucc, nem vennék ilyet. Egyre inkább úgy érzem, hogy droid tabletet se akarok venni, pedig szeretem az Androidot, a telefonom is droidos és tök elégedett vagyok vele. Viszont egyszerűen egyre jobban úgy látom, hogy az almáék közelítik meg jól a tábla kérdést. Jó tudom, kevés csatlakozó, meg nincs flash (hivatalosan), viszont droidra közel sincsenek olyan jó appok, mint IOS-re. Nekem egy fontos funkció lenne a tableten pl. a kézírásos jegyzetelés, mivel nem sokára tervezek tablet vásárlást, körbenézek szoftverkínálat terén, hogy mit lehet kihozni belőle. Droidos programot nem találtam, ami tetszene, a htc Flyer drága, Win tabletért nem rajongok. Viszont, mikor ezt megláttam, azért elképedtem, mik vannak erre a platformra. Szóval ilyen kis apróságoktól lesz egyre szimpatikusabb ez a rendszer. Végén még almáéknál kötök ki tényleg... :D (Flémháború meg ne induljon emiatt megint...)

Új hozzászólás Aktív témák