Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • lezerpiramis

    őstag

    válasz ZooLee #70 üzenetére

    Óriási tévedés, ugyanis a BIS/BES megy Wi-Fi-n keresztül (a BES-nél policy-függő természetesen), szóval ezért érdekes a dolog. Feljelentkezel, a Wi-Fi-jel fehér lesz (vagy OS 6-tól átkerül a négy pötty a Wi-Fi-jel mellé), és vígan küldöd-fogadod a leveleket akár úgy is, hogy a mobilhálózatot kikapcsolod. A lényeg, hogy a Szolgáltatások állapota menüpontban mi van kiírva a BIS/BES alá (mobilhálózat vagy Wi-Fi).

    De közben már teszteltem a dolgot: amennyiben a Wi-Fi-t használja a BB készülék, akkor a levelezés stb. értelemszerűen azon megy akkor is, ha a PlayBook-ot használjuk, mivel az csak leképezi a Bridge segítségével a készüléken található adatokat. Tudtam levelet küldeni akkor is a PlayBook-on, amikor a BB-n kikapcsoltam a mobilhálózatot, de a BIS/BES kapcsolódva volt Wi-Fi-n.

    Kikapcsolt mobilhálózat mellett viszont nem ment se a sima Browser, se a Bridge Browser a PlayBook-on (utóbbi produkált érdekességeket - talán a BES miatt). Erre értelemszerűen az a megoldás, hogy a PlayBook-on (is) bekapcsoljuk a Wi-Fi-t.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák