Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • TiboRock22

    csendes újonc

    Üdv, új vagyok a topicban, de rengeteg véleményt és hozzászólást olvasok a Keyone-ról, illetve mindenről ami Blackberry.

    Már kb 10 éve csak BB-t használok. Bold 9780, 9900, Q10, Passport, volt kitérés iPhone Se, jelenleg Sony Xa2. Rühellek érintőképernyőn írni. Eddig a csúcs volt számomra a Passport. Az álomtelefon volt mióta kiadták majd a feleségem meglepett vele születésnapomra 😊 A Key2 tetszik, de sajnos nekem az ára sok. Szerintem reális. Ma már a legtöbb gyártó a csúcskészülékeit 200.000 felett árazza be, ezzel nincs is semmi baj. A KeyOne Black Edition mellé tettem le a voksom. Jövőhónapban terveztem a megvételét. Láttam, hogy már 135.000-ért hozzá lehet jutni. A 4 GB RAM meggyőzött és amire én használom bőven elég lesz. Leendő Keyone tulajoktól kérdezném, hogy gépelési szempontból milyen? ránézésre a Bold és Q10 közé lőném a billentyűzetet. Sajnos Szegeden sehol nem tudom megtapizni, szóval látatlanban venném meg. Persze gondolom meg lehet szokni, mint mindent... de a Passporthoz képest nagy a visszaesés?
    Persze az álom egy új, erősebb droidos Passport lenne, vagy az OS10 feltámasztása 😁

    Előre is köszönöm a segítőkész válaszokat.

  • TiboRock22

    csendes újonc

    válasz Polarstar #1000 üzenetére

    Köszönöm a gyors választ! Sajnos a Key2 nem fog beleférni a keretbe, pedig én is azt venném! :( Talán majd jövőre, addig meg nem fogom kibírni a Sony-val.

    * A feleségem Huawei Mate 10-et a 18 hós kislányunk lekapta az asztalról és játékból földhöz vágta, elég nagy szégyen, hogy úgy ketté hajlott a váz, mint egy papír darab, a kijelző darabokra tört... viszont most az asszony használja a Passportot...még mindig robog az 'öregfiú" :)

    Szóval most már rápörögtem a KeyOne Black-re,de a Bronze Edition-nel is szemezek.. :)

    Viszont a kósza hírek között volt még2 qwerty-s BB az évre! Az Athena kódnéven érkezett a Key2, valamint még várható egy Luna és egy Uni. Ezekről valami hír? :)

    Köszi! Üdv!

  • TiboRock22

    csendes újonc

    Engem valahogy sosem mozgatott a csúszkás Berry, de a "debil"- Key2-ra kíváncsi leszek, azért csak nem lesz az olyan k*ka így 2018-ban. Nem járathatja le magát a gyártó!

    Amúgy ez a szép a BlackBerry-kben! Ezekre még azt mondom,hogy telefon.. vagy én vagyok nagyon old school, de amiket egy ideje piacra dobnak, csak kijelzők számomra, minimális eltérés az alakjukban és a hardverüken, de semmi több... ha ránézek a Passportomra szinte összefolyik a könny a szememben,hogy lehet ennyire szép egy készülék! Nekem ezek a telefonok, nem véletlen döntöttem 10 éve mellettük. Minden ismerősöm azzal heccel,hogy mit akarok még a BB-től, mindenki szifonozik és samuzik persze, de én képtelen vagyok váltani.

    Amikor meghalt az OS10 és szinte már-már alig tudtam használni a Passportom, nekem a telefont is megviselte, soha semmi baja nem volt,de aztán újraindult, fagyott, nem indultak alkalmazások, gondolom a támogatás híján. Vettem egy Sony XA2-t, mert 100.000 fölé csak extrém esetben megyek, ha telefonvásárlásról van szó, többet nem igazán adnék egy mobilért, ebben is öreges a gondolkodásom, de most kivételt kell tegyek ismét a KeyOne miatt :)

  • TiboRock22

    csendes újonc

    Sziasztok BB-Userek!

    A segítségeteket szeretném kérni, régi BB-s vagyok már, több, mint 10 éve csak BB-t nyúzok. Jelenleg a Passportom cseréje fog megtörténni, de nem tudom eldönteni, hogy KeyOne Black Edition, vagy Key2 LE..?
    Akku szempontjából erősebbnek tűnik a KeyOne BE, nekem személyes használatra, internet, levelezés, telefonálás, fotozás (nincs facebook) sztem elég a 4 + 64 amit a KeyOne nyújt bőven... Afelé húz a szívem. Kíváncsi vagyok, a ti véleményetekre! Jobban megérné-e a Key2 LE?

    Előre is Köszönöm a válaszokat! :)
    Üdv

Új hozzászólás Aktív témák