Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • szilos

    csendes tag

    Ez a poszt elment megint más irányba. Tény,hogy aki tesztelte, olyan volt,mint aki most fogott kezében először bb-t, szóval a gépelés lehetett volna smoothabb:)
    A telefonról egy kis kitérővel:
    Kezdtem régen a curve és bold-os időkben. Aztán vettem egy Z10-t,ami évekig kiszolgált,kapta a frissítést rendesen. Na mondom veszek egy playbook-t azzal az igértettel,hogy megkapja az os10-t. Hát nem kapta.Ez volt az első pofára esés. Z10-ről váltottam Classicra. Ugyanaz a hardver,de tetszett a dolog, csak itt is kezdtek a beigért frissítések,fejlesztések elmaradni. Azóta gyakorlatilag a BB részéről semmi kommentár nincs az OS10-t illetően. Kérdezem email-ben, twitteren,stb... de mintha anyámnak írnék, semmi konkrét válasz, már ha van válasz. Sebaj, jöttek a droidos gépek. Na mondom ez a dtek50 megfizethető kategória.Itt is igértek nougatot meg havi update-t. (BB hivatalos álláspontja,hogy nem kommentálja a szoftver frissítéseket. Mi vaaaan? )Nougatról annyit (persze ez sem hivatalos, hiszen a cég gyakorlatilag semmit nem kommentál), hogy valószínüleg egyik bb sem kapja meg,mivel a gyér eladások miatt nem éri meg fejleszteni. Eközben egy fan levelére a BB UK válaszolt. Szerintük ezek (dtek50,60,priv) legacy eszközök, tehát update nincs garantálva. Mondom mi van? Ehhez képest a BB minden hó elején bejelenti az update-t, de az csak olyan 16-17-e körül ért a független dtek-re. Illetve ért eddig,mert július 01. van és a júniusi update sehol. Crackberry fórum izzik a dolog miatt. Írtam BB-nek,válasz nyugodjak meg.:)
    Erős a sejtésem, sőt a sejtéstől szerintem több, hogy nemhogy 2 évig, hanem 1 évig sem kap supportot a dtek széria.Szóval megint átb...k. Erre jönnek ezzel a kéjvánnal,ami egy 60 ezres xiaomi hardverével van. Ó gyerek,ez BB, mondják sokan. Szupport meg biztonság. Szerintem meg megint a duma van. Asszony htc a9 telója öregebb,mint a dtek50, de nougat figyel rajta és az update is előbb itt van. Nem beszélek a 60 ezer forintos mototrola g5-ről ,stb....
    Összegezve, aki azt akarja,hogy jól átverjék,fusson, szaladjon, vegyen keyone-t.
    Inkább ezért az összegért szifon,az 5 év múlva is kap új szoftot,addigra a keyone -ha nem bomlik le,vagy hagyja el a kijelzőt- egy bughalmaz lesz.

  • szilos

    csendes tag

    válasz #16820480 #153 üzenetére

    Mai nap a pólusban jártam a médiában. Néha beugrok priv-t, passportot nyomkodni. Kezembe került a xiaomi note 4 (hatvanegynéhányezer forint). Hát az minden volt, csak olcsó hatású nem. Mellette a 40 ezer forinttal drágább dtek50 játékszer, mondom ezt úgy,hogy nekem is dtek-m van.

Új hozzászólás Aktív témák