Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • totron

    addikt

    válasz brumm #911 üzenetére

    9790: jobb üzemidő, kevesebb gond az oprendszerrel (memóriaszivárgás, kényszerű rebootok sora a 9900-nál, nem mindegyiknél azonos mértékben, legmutatósabb viszont a felsoroltak közül)
    9790: 15e alatt is fel-felbukkantgat a jófogáson, jó állapotokban, tartozékokkal is. Nem néztél körül kellőképpen.
    9780-ra is van még némi esély vállalható külsővel, ez is jó (nem érintős)
    9700 esetén már kevesebb, de vagány, mert kerek LED helyett még a hosszúkás van benne
    9720 is van néha jó állapotban (nagyobb kijelző, mint a 9790-nél)
    9730-at nem ajánlom, bóvli vadhajtás

    Storm2-est tudom még javallni, marha jó dizájn, épp ma néztem rá, az ágyvégében találtam.

    Ami BB OS10 előtti (tehát mindegyik felsorolt), ott nincs Android-támogatás, nincs BIS előfizetés nélkül mail (integrált formában legalábbis), ezeknek most nem érzed hiányát talán, mert megfogott a feeling, az üzemidő, hosszútávon viszont tud fájó lenni. Elképzelhető persze, hogy felhasználási módodból adódóan nem szenvedsz hiányt, csak ne rakd egy mai tudású készülék mellé.

    Általánosságban a rossz akkuidő inkább mondható el a BB-kről, mint a jó. Tehát egy jó állapotú, jó akksijú példányt kell kifognod (kapható pótakksi is, de felmerül a kérdés, hogy érdemes-e az egész témát tákolgatni). Sajnos tényleg nem veszik már fel a versenyt a mai átlagtelefonnal sem, és nem is kell mai tinédzsernek vagy kockának lenni ahhoz, hogy ez a tény szembejöjjön az emberrel napi szinten.

Új hozzászólás Aktív témák