Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Polarstar

    nagyúr

    válasz Crafter32 #65 üzenetére

    Apropó egykezes!

    Az év végi céges ünnepen egy kézzel dumáltam végig, sőt! szinte csak 2 újjal... Közben kajáltunk és le nem tettem, mert jöttek az üzenetek mindig.. Erre válaszolni, meg arra... Stb...

    Azt gondolták a többiek, hogy filmezek.. :D Pedig nem, mert a dagadt marha kollégáim beszorítottak a falhoz, és le sem bírtam letenni a kezemet! :D

    Ezt még a kedvenc Nokia N8-ommal sem bírtam volna megcsinálni... Ennyire jó a gesztus vezérlés és a billentyűzet..

    [ Szerkesztve ]

    Surface Book és egy Csúz a körtefán!. Pentax-szal fényképezve!

  • #31733248

    törölt tag

    válasz Crafter32 #65 üzenetére

    (#65) Crafter32

    "Igen az android erősen a testreszabásra épít."

    És ez egy óriási előny, hiszen sokszor nagyon különbözőek a felhasználói igények. Én például teljesen más dolgokat helyezek előtérbe, mint a feleségem, vagy az apám.

    "Az hogy rá kell bökni és nem rögtön a főképernyőn van: háát nem tudom."

    Én meg igen: a munkám miatt tele vagyok időpont bejegyzésekkel, ezért ilyen, számomra ez fontos. De ha rábökök, akkor nálam a két heti naptár van beállítva, úgy, hogy újabb érintés nélkül látom a teljes időszak összes bejegyzését kezdési időpontokkal együtt.

    "A hangvezérlést nem ismerem."

    Ez azt jelenti, hogy a Swype billentyűzet használatával tetszőleges szöveget diktálhatsz a telefonodnak. Magyarul is egészen jól működik, gyakran tesz hasznos szolgálatot.

    "használhatóság gyorsaság szempontból (ami a leglényegesebb) a BlackBerry a legjobb"

    Pont a fent említettek miatt már nem tartom annak. Minden fontosabb funkciót ugyanolyan sebességgel, vagy gyorsabban elérek egy androidos telefonról, éppen a rugalmasan alakítható felület és a magas szintű testre szabhatóság miatt.

    (#67) lordfreyr

    Számodra talán jobb egy minimalista felület. Én viszont elég sok dolgot használok napi szinten ezen a telefonon, így minden fontosabb funkció azonnal a kezem ügyében van.

Új hozzászólás Aktív témák