Hirdetés

2019. március 24., vasárnap

Gyorskeresés

(#1) prolad

prolad
(őstag)

Hátha nem olyan rossz a BB helyzete, ha kötött velük a Foxcomn egy 5 éves megállapodást,lehet tudnak valamit,amit mi nem.

(#2) vittorio7

vittorio7
(őstag)

Olyan déja vu érzésem van, mintha pár napja már olvastam volna ezt a hírt máshol.

Az is lehet, hogy szép lassan darabokban, veszi meg Őket a Foxconn.

[ Szerkesztve ]

(#3) WinPho

WinPho
(senior tag)

Na, ez jó hír! :)

I don't believe in the moon, I think it's just the back of the sun.

(#4) Cyberpunk

Cyberpunk
(PH! félisten)
LOGOUT blog

Hmm érdekes. Sok sikert!

"Mert most ők jönnek… A rútak. A tehetségtelenek. A jellemtelenek. És leöntik vitriollal a szépet. Bemázolják szurokkal és rágalommal a tehetséget. Szíven döfik azt, akinek jelleme van."

(#5) Polllen válasza vittorio7 (#2) üzenetére

Polllen
(PH! nagyúr)

A kanadai kormány azért bábáskodik a blackberry fölött rendesen, egy teljes felvásárlást nem hiszem, hogy engednének.

De ez jó hír.

"Odamentem egy párhoz...négyen voltak!"

(#6) vittorio7 válasza Polllen (#5) üzenetére

vittorio7
(őstag)

Pont ezt írtam. A Nokiát sem egyből vette meg a Microsoft. Meg a törökök is csellel vették be Buda várát.

[ Szerkesztve ]

(#7) fi:zi'k

fi:zi'k
(PH! nagyúr)

A Lenovo-t nem engedték a közelükbe Foxconn-t meg igen? :U

[ Szerkesztve ]

96.5% MORE WUB-WUB ◄◄|►► Hirdetéseim: https://goo.gl/khUC1Y ◄◄

(#8) vittorio7 válasza fi:zi'k (#7) üzenetére

vittorio7
(őstag)

A Foxconn biztos nagyobb rabszolgahajcsár mint a Lenovo. És ez lehet, hogy imponál a Kanadai kormánynak.

[ Szerkesztve ]

(#9) Polllen válasza fi:zi'k (#7) üzenetére

Polllen
(PH! nagyúr)

A lenovo felvásárolni akarta, a foxconn meg csak együttműködik. Egyelőre. :DDD

"Odamentem egy párhoz...négyen voltak!"

(#10) Cyberpunk válasza vittorio7 (#8) üzenetére

Cyberpunk
(PH! félisten)
LOGOUT blog

Jaj! :U

"Mert most ők jönnek… A rútak. A tehetségtelenek. A jellemtelenek. És leöntik vitriollal a szépet. Bemázolják szurokkal és rágalommal a tehetséget. Szíven döfik azt, akinek jelleme van."

(#11) fityesz9

fityesz9
(tag)

Így nem bennfenntesként azt mondom jó dolog ez, a pénz és az innováció találkozik. Aztán kiderül elég lesz-e, olyan régmúltnak tűnik amikor még minden második ember kezében bbt láthatott az ember. (külföldön persze)

Garrus, am I your dirty little secret?

(#12) lexter00 válasza Polllen (#9) üzenetére

lexter00
(őstag)

Láttunk már ilyen együttműködést :DDD

Nokia Lumia 625 WP 8.1 Denim white+ Nokia Coloud Boom, Jiayu G3T Black,Samsung Galaxy J5 Black,Sony KDL-40R450BBAEP,Xiaomi Redmi Note 4 Global + Yoobao P2 Powerbank

(#13) bok92

bok92
(PH! addikt)

Van még remény. Hajrá, hajrá!

(#14) adamk

adamk
(újonc)

Nagyon bejön a BB, eddig csak iPhone-om volt, de nem bántam meg a váltást!

Go BlackBerry! :))

[ Szerkesztve ]

(#15) Crafter32

Crafter32
(őstag)

Szépen alakul a helyzet. De hol vannak a vészmadarak? Ilyenkor már szoktak írni, hogy a BB -nek már rég vége stb. És lám mintha pont az ellenkezője zajlana.

(#16) Cyberpunk válasza Crafter32 (#15) üzenetére

Cyberpunk
(PH! félisten)
LOGOUT blog

Ilyenkor lapítanak. :D

[ Szerkesztve ]

(#17) Воланд

Воланд
(Jómunkásember)

"Under this agreement, Foxconn will pretty much churn out handsets with Blackberry OS10 and manage inventory, meaning that investor capital will no longer be gambled on sub-scale gadgets. Yes the phones may still fail to sell but at least Blackberry will only take a reputational hit rather than more cash based writedowns.

Furthermore Chen admitted that he doesn't see the devices adding anything to the bottom line going forward, stating "I'll be happy to have a breakeven or a low margin device business..". This statement was particularly important as it finally gave the market assurance that Chen will be 100% concentrated on monetizing the software rather than hardware. Considering the majority of handset makers already earn next to nothing (bar Apple, Samsung and Xiaomi) this statement of fact really elaborated the no-frills approach to management." [link]

okos huzas a ceo reszerol. mostmar csak az a kerdes, hogy mikor donti be az egesz hw uzletagat.

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#18) bear_ válasza fi:zi'k (#7) üzenetére

bear_
(tag)

A levonó kínai, a foxconn pedig taiwani. Az egyik ellenség, a másik barát.

(#19) margithid

margithid
(PH! kedvence)

Szerintem jó lesz ez. Olcsóbban fog majd tudni telefonokat gyártani BB.

(#20) dreamdancer

dreamdancer
(őstag)

Lehet, hogy hülye vagyok, de nekem ez a megállapodás kábé annyit jelent, hogy a Foxconn gyártja majd a BB készülékeit, ahogyan az Apple számára az iPhone-okat. A BB tervezi a mobilokat, adja hozzá a szoftvert, a Foxconn meg összerakja és bedobozolja. Ettől a BB nem lesz piacképesebb, hacsak az egész nem az alacsonyabb előállítási költségről és olcsóbb fogyasztói árakról szól.

Nem a lényeg a fontos.

(#21) Cyberpunk válasza dreamdancer (#20) üzenetére

Cyberpunk
(PH! félisten)
LOGOUT blog

A kutya itt van elásva.

"A BlackBerry-vel közösen tartott sajtótájékoztatóján azonban kiderült, hogy a következő öt évben a két vállalat közösen tervezi majd a készülékeket, melyeket aztán a Foxconn mexikói és indonéziai üzemeiben szerelnek össze."

(#22) tuki2200

tuki2200
(senior tag)

Sajnos ezért a Magyarországi gyárral nem hosszabbitottak szerződést..

(#23) icezozo válasza tuki2200 (#22) üzenetére

icezozo
(PH! addikt)

igen a Jabillal dec.31.volt a határidő . A költözés párhete elkezdődött Tajwanba .

[ Szerkesztve ]

(#24) Ricardo

Ricardo
(PH! félisten)

Érdekes fejlemény. Talán így kikerül a gödörből a BB.

(#25) yootti

yootti
(kvázi-tag)

Tiszaújvárosban a Jabil mondott fe a BB-nek.Gondolom elegük lett a bizonytalan megrendelésekből.

Nem csak tisztességesnek kell látszani-annak is kell lenni!

(#26) negyedes

negyedes
(PH! addikt)

Majd biztos ra lez irva hogy: "BlackBerry Bold xxxx by Foxconn" :DDD

Három dolog biztos az életben: az adó, a halál és az adatvesztés. - Baráth Gábor

(#27) pit stop

pit stop
(PH! addikt)

A lényeg a részletekben van, és hogy ki mit fog pontosan csinálni ebben a megállapodásban - jövő karácsonyi hajrában ha jól szerepelnek akkor ennek most volt értelme.

Oroszlánszívű Richárd - az első szívátültetés.

(#28) mdraco válasza bear_ (#18) üzenetére

mdraco
(őstag)

Taiwan Kínához tartozik.

(#29) CLAWz válasza mdraco (#28) üzenetére

CLAWz
(tag)

A kínaiak szerint. De kérdezz meg erről egy Taiwanit! :)

[ Szerkesztve ]

Mer' nem ért meg senki, még nem vagy művész!

(#30) Rickazoid

Rickazoid
(PH! addikt)

Hát nem bánnám, ha talpra állna a Blackberry.

Erkölcstelen csíkot húzni a másik krumplifőzelékébe csak azért, hogy legyen egy szünet.

(#31) Amazonas válasza dreamdancer (#20) üzenetére

Amazonas
(senior tag)

Az összerakásnál azért valószínűleg többet fog csinálni a Foxconn. A linkelt cikkből legalábbis nekem az jön le, hogy ők fogják menedzselni a késztermék-készletet is, ami a BB jelen állapotában azért nagyon nem mindegy.

(#32) Amazonas válasza yootti (#25) üzenetére

Amazonas
(senior tag)

Minden épeszű cég kiszállna egy üzletből, ha a partnerét temető sajtó miatt a saját részvényárfolyama is zuhanásnak indul.

(#33) Crafter32 válasza Crafter32 (#15) üzenetére

Crafter32
(őstag)

:))
Hehe... ha lesz időm kikeressem nagyrabecsült fórum társaim pár nappal ezelőtti atom biztos negatív hozzászólásait! Egyik okos Tódi sem tud megszólalni?
Azért Boldog Karácsonyt nekik és nektek is!

[ Szerkesztve ]

(#34) Polarstar válasza Crafter32 (#33) üzenetére

Polarstar
(PH! nagyúr)

Igazad van a három nagybetűs úriember hozzászólása is hiányzik. /dögöljön már meg végre c./
Szóval lesz még a családban Bleki úgy gondolom. És lesz talán kissé fejlettebb kamera is, mint a jelenlegi.
Elvégre a Sony modul nem rossz, de a scalado szoftver kissé avittos.. főleg mióta megvette a kicsipuha. Lehet, hogy azért nem reszelik a képességeit tovább?? Hiányolom a manuális módokat. Bezzeg a "miakicsi " kínai gyártók is erre alapoznak és a lumia is élesedik kamera képesség fronton.

[ Szerkesztve ]

Blackberry ID on BBM: E385B7C8 Key2 Telegram newschannel-> t.me/crossnordic ursa.major-et-tutanota.com

(#35) ripla

ripla
(őstag)

hát apám, a bukás szakadékának legutolsó ingatag kavicsdarabkájáról hozzák őket vissza. innen lesz szép nyerni. :)

Huawei P20 Lite

(#36) atiapa

atiapa
(tag)

És ettől miért fog jobban fogyni a BlackBerry?

Vészmadár 1

-----Ivy-----

(#37) Воланд válasza atiapa (#36) üzenetére

Воланд
(Jómunkásember)

nem feltetlenul fog jobban fogyni, viszont ha nem fogy jobban, akkor azt kevesbe erzi meg anyagilag a bb, mint eddig.

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#38) Ricardo válasza Воланд (#37) üzenetére

Ricardo
(PH! félisten)

Így van. Emellett az sem mellékes, hogy több pénzből több jut mindenre. fejlesztés, marketing....stb

(#39) margithid válasza Воланд (#37) üzenetére

margithid
(PH! kedvence)

Én arra elszek kiváncsi, hogy lesznek-e olcsó modelek.
A Z10 ára most nagyon kedvező, valami ilyesmi kéne kezdőáron és az azért nagyot lökne a szekéren.
A BB legfontosabb célja most az lehet, hogy terjedjen a rendszer, mert ha nem akkor senki se fog fejleszteni rá és az bizony visszaveti a rendszert.

(#40) atiapa válasza Воланд (#37) üzenetére

atiapa
(tag)

Márpedig ha nem fogy jobban, akkor tönkremennek. Ez az egyetlen lehetőségük. Rengeteg pénzt beleölnek, és alig veszik. Szerintem ezt még az optimistábbaknak is be kell látniuk.

-----Ivy-----

(#41) Steve1207 válasza margithid (#39) üzenetére

Steve1207
(őstag)

A napokban szemezgettem a Z10-zel, de nagyon tartok a rendszertől. Visszaesés lenne hardverileg, viszont a rendszer gyors és a teló is szép...

PSN ID: Stewie1207 | Mi tartja össze a családot Butters? A jól szervezett spájz? Pontosan!

(#42) margithid válasza Steve1207 (#41) üzenetére

margithid
(PH! kedvence)

Nem tudom, én még nem próbáltam. Szoftveresen nyilván nagy visszalépés, de ha midnen igaz android alkalmazások is fognak futni.

(#43) pit stop válasza margithid (#39) üzenetére

pit stop
(PH! addikt)

Aztán úgy jár mint wp, sokan nem fejlesztenek rá mert olcsón megveszik de programért már nem fizetnek. Nem biztos hogy olyan tökéletes az az út.

Oroszlánszívű Richárd - az első szívátültetés.

(#44) bok92 válasza margithid (#42) üzenetére

bok92
(PH! addikt)

Már most is futnak... ;) Igaz még nem mindegyik. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#45) Probber

Probber
(őstag)

Ez meglepő, de a jövőre nézve valószínűleg jó döntés volt a BlackBerry részéről.

"Rendben, mi a munka? Reklám! Egy kelet-európai üditőnek amit Splort-nak hívnak. A világ első cékla ízű kólája!"

(#46) margithid válasza pit stop (#43) üzenetére

margithid
(PH! kedvence)

Mindenesetre kell nyitniuk az olcsóbb telefonok felé is. A rendszer ahogy hallom, olvasom jó, alkalmazások lesznek akkor minden együtt van, hogy sikeresek legyenek!
Persze kérdés, hogy az android alkalmazások után kapnak-e valamit, vagy az teljes egészében a google pénztárcájába vándorol...

(#47) Crafter32 válasza Steve1207 (#41) üzenetére

Crafter32
(őstag)

Akkor még 1x: A telefonokban tökéletes mindegy milyen a HW hiszen arra csak az androidnak van szüksége. A BlackBerry és más JOBB op rendszerben a összhang teljesen tökéletes. Nem hiába a BlackBerry -k a leggyorsabb telefonok jelenleg.

margithid: Nagy visszaesés a BB10 op rendszer? Ezt ugye most nem komoly. Jelenleg a legfejletebb rendszer. Nem beszélve az olyan előre mutató kezelésében, mint a gesztus vezérlés. Nah igen: itt jön az a rész, hogy kevés hozzá az alkalmazás. Ezt sokan nem érezzük így, de ha vkinek ez nagyon nagy szívfájdalma jövőre jön az androidos appok a szoftverfrissitéssel. Szinte 3 havonta új frissítés jön ami nem sok op rendszerben mondható el. Dolgoznak a fiúk. Szóval először ki kellene próbálni amiről írsz és átgondolni.

[ Szerkesztve ]

(#48) Steve1207 válasza Crafter32 (#47) üzenetére

Steve1207
(őstag)

Ezzel tisztában vagyok, a szoftvertől félek, hogy nem esik kézre :) Hardverileg nem sebességre értettem, hanem hang, kamera terén nem hoz annyit, mint az akkoriban megjelent konkurensek.
Pont emiatt kezdtem el nézelődni a droidtól független világban.

PSN ID: Stewie1207 | Mi tartja össze a családot Butters? A jól szervezett spájz? Pontosan!

(#49) Ricardo válasza Crafter32 (#47) üzenetére

Ricardo
(PH! félisten)

"Akkor még 1x: A telefonokban tökéletes mindegy milyen a HW hiszen arra csak az androidnak van szüksége. A BlackBerry és más JOBB op rendszerben a összhang teljesen tökéletes. Nem hiába a BlackBerry -k a leggyorsabb telefonok jelenleg.

jövőre jön az androidos appok a szoftverfrissitéssel.

Akkor mégis csak kell az az erő ;)

(#50) Crafter32 válasza Ricardo (#49) üzenetére

Crafter32
(őstag)

:)) vannak problémák úgy látom.
Mi köze is van a HW sebességnek és az optimalizált op rendszernek az androidos appokhoz? Gondolom csak komment gyűjtés volt cél mert értelme nem sok.

Steve1207: kamerát aláírom. Jelenleg a Nokia a csúcs ebben. De az iphone is szépen felsurrant a legjobbak közé. Az hogy mennyire áll kézre, nyilván próbálni kell. Ahogy olvasom az esetek 10 % volt talán probléma. A többség aki váltott pozitívan csalodott. Tényleg érdemes kipróbálni, mert utána régiesnek hat a többi op.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2019 PROHARDVER Informatikai Kft.