Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • dobost

    senior tag

    Szerintem már 1-2 éve is soknak számított a 300-350e Ft-os árcédula a telefonoknak. S9, Note9, XS.
    A tavalyi árcédulák egyértelműen eldurrantak. Már ott tartunk, hogy fél milla egy telefon, ami nem nyújt sokkal többet, mint az előző generációs, aminek az új megjelenésekor beesett az ára, főleg Android vonalon. Nekem egy Note9 van. Ritkán akad be a telefon (bár nem játszom rajta). Ettől egyedül kamerában tudna jobbat mutatni egy újabb - bár már ennek is teljesen korrekt a tudása.
    Nem fognak a csúcsra kisebb árcédulát aggatni, mert akkor beismerik a túlárazást. Eddig ennyiért adták, mert megvették.
    Azért ne feledjük el, hogy a külföldön a szolgáltatók a csúcsokat is odaadják jelentős árkedvezménnyel, ha drágább előfizud van. :W
    Mi van itthon? -> fizetsz havonta ~10-12e Ft telefonszámlát és egy fillér kedvezményt se kapsz a készülék árából. Ha pedig a szolgáltató képébe vágod, hogy ennyi az ára bármelyik hivatalos forrásnál is, akkor jön a "mi szolgáltatást is adunk mellé" duma.

    Én azt valószínűsítem, hogy a középkategória/alsó csúcs tudását fogják egy kicsit erősíteni (pl i12, majd S30) és 300 alatti telefonokat fogják venni az emberek tömegével. Akinek futja rá, az úgyis megveszi fél milláért a csúcsot.
    Esetleg fél év után nagyobb/sűrűbb akciók lesznek...

Új hozzászólás Aktív témák