Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Rick4

    félisten

    válasz k-adi #387 üzenetére

    Tudod itt van a saját példám. A szüleim nem tudtak semmi "komolyat" letenni az asztalra, csak a becsületük, igazmondásuk maradt, amit kaptam, valójáan még örökség sincs, ám mindezzel én jól megvagyok, minden mást hozzátettem én, nem csak nekem jutot, hanem őket is tudtam támogatni. Diplomám nincs, érettségi átlagom 2.5 lett, ellenben már 14 évesen címereztem anyámmal ketten 1.5 hektár kukoricát, abból a pénzből hifi cuccokat vásároltam, amiket utána eladtam, cseréltem, pénzt csináltam, minden nyaramon 2 nappal a suli vége után munkával kezdtem, és az iskolakezdés előtti napokig végigdolgoztam, sokszor a többi melós fizetsének másfél- kétszeresét kaptam, annyi túlórám volt, akkor az volt a menő, de mindig volt mindenre pénz, 18 évesen saját lakás, én adtam pénzt anyém talpmasszőr- tanfolyamára, 1 hétel a jogsi után saját autó, amibe akkor menőként napi 500Ft-ért tudtam tnakolni, és azóta se megy rosszabbul. De ezt nem másnak köszönhetem, és ha rosszul menne, azt se másnak köszönhetném. LEhet nehéz megérteni, de innen kissé másképp látszik minden sírós megmondóember...
    De persze megértem azt is, sírni, másokra fogni mindig sokkal egyszerűbb, hogy nekem, neked, neki miért nem megy jól.

    Samsung 49" monitorok eladók: https://hardverapro.hu/apro/samsung_49_32_9-es_monitor_elado_meg_2_honap_papir/friss.html

Új hozzászólás Aktív témák