Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • updog

    senior tag

    válasz Penge_4 #15 üzenetére

    Az alapokban amúgy egészen egyetértünk (ha csak nem túltoltad a szarkazmust ami nekem meg nem esett le :D).

    "ahol a nyilvánvaló hátrányok túlmutatnak az előnyök és kizárólag a jól irányzott marketing futtatja fel a dolgot). Mielőtt azt mondanád, hogy a kriptopénzek is utóbbiba sorolhatók, nézz utána jobban."

    Mondjuk ez a klasszik, ha érdekel miért vagyok hülye akkor keressek rá googleban :P ;] Így nem fogom jobban megérteni, hülye vagyok én ehhez ;] :DDD

    #22L4mie csak amikor a kamatos kamathoz is sügér nép "megtalálja" az igazi szabadságot amit (tényleg) nem szabályoz senki, és 1-1 tweet sokmilliárd dolláros mozgásokat csinál, ott sok jót nem lehet várni.

    #25Dißnäëß Nagyon "örülünk" sokan hogy egy innovatív jövő kezdetén vagyunk és majd 50 év múlva milyen k. jó lesz nekünk.

    A normális árú VGA-k úgyis csak a gamereknek hiányoznak, a HDD-k SSD-k 2-4 TB felett úgyis csak a szerverparkok úri mulatságai, meg amúgy is miért sír mindenki, a környezetet úgyis szennyezi Kína is :U

    #30koxx
    Mint ahogy minden ilyen cikk alatt könyörögve kérjük hogy valaki pár mondatban írja már meg, vagy tegyen már be egy olyan magyarázatot, hogy miért jó most nekünk, hogy egy jelenleg a valóságban használhatatlan technológiára épülő kupac semmit milliárd dolláros befektetésként kezelünk egyébként kvázi teljesen szabályozatlanul, komplett piacok széttiprását segítjük vele, és mellékesen az amúgy sem jó állapotban lévő környezetünket tovább terheljük, jelenleg a semmiért.

    "Bocs, főnök, de én csak két emberben bízom. Az egyik én vagyok. Nem maga a másik." || "Hóhahó, mégis van graffaló!"

Új hozzászólás Aktív témák