Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • t72killer

    titán

    LOGOUT blog

    válasz tha_answer #117 üzenetére

    "mi mozgatja a bitcoin árát a sztratoszféra felé: a kapzsiság. Mindenki halálra akarja keresni magát."

    Természetesen, mint minden tőzsdei lufit. Pontosabban kétféle érzelmet említenék: az egyik a kapzsiság, hogy "minél több pénzem legyen és az én magánjetemen legyen nagyobb a szumma mellbőség", a másik a félelem, hogy "mi lesz velem, a megtakarításaimmal, ha lemaradok az évszázad legnagyobb üzletéről". Sajnos egyik sem jó tanácsadó, ugyanis mindkettő igen jellemzően akkor jelentkezik, amikor egy lufi már a kései fázisába ért: még ha nem is pont a csúcson száll be az illető, de lehet egy felfutás derekán, és természetesen a csúcson nem veszi ki a megduplázott pénzét, hanem végignézi, ahogy lemegy mínuszba, bizonygatva, hogy jólvanazúgy, majd úgyis felmegy 2-300ezer$-ra. Utóbbi téma mindig előkerül egy-egy btc lokális tetőzés alkalmával, amikor magyarázzák, milyen hülye vagyok, hogy nem veszek most azonnal kriptót.

    #122: bár nem nekem volt címezve a kérdés, egy nagyfokú tisztulás igencsak ráférne a pénzügyi rendszerre: nézd csak meg, 2008-9-ben hány inkompetens, korrupt bankárt illetve komplett intézményt is buktatott ki a rendszer? Alig párat. Állami EUR-USD EZERMILLIÁRDOKAT szipkáztak el és most vígan terpeszkednek, SEMMIT se tanulva a múlt hibáiból. Ezeknek egy fillér segítséget nem lett volna szabad adni anno, menjen mind a süllyesztőbe.

    [ Szerkesztve ]

    30€ Meta store bónusz Quest headset aktiváláshoz, keress priviben :)

Új hozzászólás Aktív témák