Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Berci77

    tag

    válasz dud3 #25 üzenetére

    Köszi, hogy írtál.
    - valóban nem látjuk ezt a részét nagyon eltérően, de a nézőpont más.
    - amiben változatlanul véleménykülönbséget látok, az az, hogy én elvárnám minden héten a hajó beérkezéséig, utolsó héten szombatig a szabályzatban is leírt napi teljesítmény átlagát. Jellemzően a hajó beérkezésének napját nem is szokatm figyelembe venni, hiszen vannak, akik a napi adagot a nap végén (tehát jelenleg másnap 11-ig) teljesítenék. Egy átlagos héten jelenleg hétfőtől csütörtökig 900 pontot, final hetében hétfőtől szombatig 1800 pontot hozni - ahogy a szabályzatban is ki van fejtve - igencsak alacsony elvárás. Azt sugallni, hogy ennyit se teljesítsen valaki szerintem nem helyes. E mögé nem kell semmiféle ideológiát gyártani. Az egyenletes teljesítményelváráshoz lehet igazodni, de azt ne várjuk senkitől, hogy egyszer kimagaslóan teljesítsen, máskor meg semennyire.
    - Jellemzően a final hetében (mint most is), a sima hetek teljesítményének közelében sincs a társaság, a hétvége felé fogy a lendület. Nézd vissza, de az elmúlt 2 hónapban az volt a jellemző, hogy nyertük a ládákat sorra az első helyért, majd az utolsó héten a láda megnyerése után már csak kb. 2. helyen zártuk a hetet, elfogyott az előnyünk. Ezzel szinte automatikusan nem kerülünk annyival feljebb, mintha nyertünk volna. Ez automatikus folyamat, nem is erőltettük jobban a final hét megnyerését a láda megszerzése után. (kvázi megvalósult az, amit csak sejtek, hogy szeretnél).
    - az eddigi meccsekből (saját és klántárs cw meccseinek figyelése) azt szűrtem le, hogy mindenki a saját szintjének megfelelő ellenfeleket kap, kb mint a ladderen. A 7-8-as szintű játékos nem 13-as szintűvel kerül szembe jellemzően, így nem a klán pontszáma dönti el, hogy ki sikeres és ki nem. Ebből a szemszögből tök mindegy, hogy klán esetleg erősebb ellenfelek hajóival csatázik.
    - mint leírtam változatlanul azt gondolom, hogy a magasabbra rangsorolt klánokba erősebb tagok is jelentkeznek, ergo ezért sem érdemes lejjebb csúszni a ranglistán.
    - Mindig is volt lemorzsolódás, most kevesebben jelentkeztek, ezért nincs tele a klán. ezt enyhítettem azzal, hogy lejjebb vittem a ponthatárt.
    - végezetül a legfontosabb: azt kértem, hogy a felvetéseidre, problékra adj kérlek megoldási javaslatot is, de egyelőre sajnos csak azt látom, hogy kifogásolod a jelenlegi gyakorlatot, de megoldással nem álltál elő most sem. Addig meg nem sok mindent lehet megvitatni, megfontolni. Részemről írtam, hogy a rendszer automatikusan kiegyenlíti a helyezéseket, mindenki klán a helyére kerül, kár erre a fentieken túl rásegíteni, de mondom máshogy: nem vagyok gondolatolvasó, hogy kitaláljam, mit javasolsz, mit szeretnél javasolni a fenti problémakörökre (tegfelvétel, motiválás, jó helyezés)

Új hozzászólás Aktív témák