Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • DonMaster

    addikt

    válasz <Lacy85> #172 üzenetére

    miért is? igen elég fárasztó is volt . 7ora után még majdnem 50% volt benne. de az ugye mindegy mert átlagos. hagyjuk legalább utána néztél máshol is többforásbol.(rászántam az idöt hogy leteszteljem mert nem hittem el hogy enynire jo és sok a sot-ja de miután nekem ez az eredmény jött ki azután nem kételkedek, pedig addig én sem hittem el és kamunak hivtam meg stb, de mikor saját börödön saját szemeddel tapasztalod meg hogy ez ennyi akkor tudod már ez tényleg tudja azt.)

    és az hogy menyni a sot és menyni naponta kell tölteni felhasználó függő, de miért kevés a 3300mah ha tud vele tegyük fel 5ora sot-ot én azt sem tartom normálisnak hogy 1 napon belül reggel lehuzod töltöröl és több mint 5orát kéne vagy 5orűát kell használd a mobil képernyöjét az nem normális, ebböl kifolyolag estére simán marad benne , máskérdés az hogy este az emberek 99%-a bedugja tölteni igy meg töknyolc hogy kibirna 5napot vagy csak 1-et ha 50%-nál is bedugod tölteni mert nem használtad csak 1-2orát sotban regel ota és alig merült . az hogy lehetne nagyobb de minek? nekleljen tölteni 2naponta vagy minek ott van a 10e mah mobil 3x nagyobb akksival, ráadásul mikor is nem tudod tölteni? 1. asztalon akár vezetéknélkülö töltö csak lerakod munka közben, autoban autos töltö senkit nem zavar nem fog a kocsi többet fogyasztani mert a szviergyujto használva van. és akkor még a bonusz a powerbank, amit oké pluszba kell vinni, de az elsö kettöt elöre lelehet tenni és csak rárakni vagy bedugni kocsiban kell pl gps navinál autoban. tehát mire kéne több sot 1napon belül ? amire egy 3300mah- akksi nem elég egy jol optimalizált rendszerel ??? erre ugye senki nem tud választ de megy a rinya hogy kevés lehetne több meg így szar úgy szar bár senki nem látta em próbálta élőben még.

    [ Szerkesztve ]

    LG V30-> Iphone 12 Pro Max

Új hozzászólás Aktív témák