Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • <Lacy85>

    addikt

    válasz doctorur #154 üzenetére

    "Mégis csak 4% különbség (97h vs 93h). Hol van itt az elpicsázás?"

    Előbb még az volt a baj, hogy gsmarena teszteket hoznak, pedig ott a youtube.
    Ott viszon több, mint 20% volt még a Note-ban, amikor feladta a v30.

    "Ha egy régi platformon csak 4% a különbség, akkor az új procival, egy gazdaságosabb környezetben lehet, hogy simán leveri a Note9-et a V40 a 21%al kisebb aksival is."

    Ez majd kiderül. De eddig hiába jött minden évben újabb, takarékosabb SoC. Ha ennyivel nőtt a kijelző mérete azonos akksi kapacitás mellett, kb. soha nem lett jobb az üzemidő egyik gyártónál sem. Inkább romlott.
    Itt meg ugye lesz +0,4" arra a 3300-as akksira.

    "Bár az a méretben és súlyban is jelentkezett volna és már így is tepsitelcsi."

    A Mate Pro pl. majd fél centivel alacsonyabb, többi paraméterében kb. azonos. Mégis belefért a sokkal nagyobb akksi.
    A P20 Pro is kisebb nála.
    Note 9 1-2 milliméterrel nagyobb csak, abban ugye ráadásul ott az S-Pen is. Abba is belefért.

    "akkor a vásárlói elégedettek lesznek. Ahogy a V30asok itt is."

    Ezt nem is kétlem, mert amúgy teljesen korrekt telefon. Mindössze maximálisan megértem azokat, akik elviselnének nagyobb akksit is a telefonban. Az enyém is kihúz nálam röhögve 2 napot. Volt már 3 nap is 9 óra SoT mellett. Ettől függetlenül jöhetett volna ebbe is nagyobb.

    (#156) Herreløse:

    Az én szokásaimmal sokkal jobban bírja az S8+, mint párom S7 Edge-e, pedig utóbbinak elvileg sokkal jobb üzemideje van. :D
    Szóval én nem panaszkodok rá. 1 nap alatt még soha nem merítettem le.
    Épp pár napja írtam a fórumjában.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák