Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Legendd

    senior tag

    90 Hz-es kijelzővel még el is fogadom, de anélkül picit csalódás. Egyszerűen kellett volna, hogy azt mondjuk, na, tényleg komolyabb előrelépés a 11 Próhoz képest a 12 Pro. A vezetékmentes töltés is lassú egy kicsit, a kijelző nem nagy bumm. A hardver igen, de az bánt, hogy miért kell péklapát, hogy a legjobb kamerát megkapjam.

    [ Szerkesztve ]

    Alea iacta est!

  • Legendd

    senior tag

    Nem tök mindegy, hogy adnak-e töltőfejet vagy sem? Úgyis muszáj lesz venni, tehát mindenképpen felhasználunk egy fejet egy telefonhoz. Csak így még olyanok is lesznek, akik ezen spórolnak és valami kínait vesznek, ami meg jobban szennyezi a környezetet. Nincs ebben logika, bárki bármit mond.

    És tényleg az a gond, hogy szar az irány. Nagy tepsi kell a jó kamerához. 5G. Persze, így gyorsul, de valljuk be, 100/99 iPhone felhasználónak tökre nincs szükség rá, az Instagram 4G-n is gyors.

    A 90 Hz kihagyása meg érthetetlen. A 90vs60Hz nagyon látványos különbség, a 90vs120 nem annyira. És van panel bőven. Én szeretem az iOS-t, az ökoszisztémát, de ameddig az Apple csak reszelgette a tudást, addig a többiek most jobban fejlődtek. Tavaly azt mondtam, hogy amit akar később is kiad az Apple, az jobban működik. De a Samsung azért a Fold 2-vel innovatív, a Xiaominál a 90 Hz, zoom, nagy akku, fordított vezetékmentes és sokkal gyorsabb töltés a jobb ajánlat, a Huawei meg... Hát, jó lenne, de már nem biztos, hogy az lesz.

    [ Szerkesztve ]

    Alea iacta est!

  • Legendd

    senior tag

    válasz tesz-vesz123 #329 üzenetére

    A 90 Hz tényleg kell. Én XS-t és Xiaomi Mi 10 Prót használok a mindennapokban, és utóbbin jobb élmény böngészni, tartalmat fogyasztani. Az értesítés az iOS-nél egy igazi kincs az Androidhoz, vagy a MIUI-hoz képest, ebben igazad van. Itt nem blokkolja a rendszer a Simple-t, aztán nézek, hogy hopp, lejárt a parkolás :D
    A Samsungot én nem szeretem, állandóan belassul, bárkinek is van. De azért a Fold2 baromira bejön. Érdekes termék és a DeX miatt bárhol nagy szolgálatot tehet.
    Egyértelmű, hogy az Apple iPhone egy mindennapokban baromi frankó telefon, öröm kezelni, mindent úgy csinál, ahogy akarod.
    Csak az i11 Pro után én többet vártam az i12 Prótól. És úgy nem akarok Maxot, hogy közben ugye a Mi 10 Pro meg hatalmas. Ellenben az XS mérete nekem az ideális.

    Alea iacta est!

Új hozzászólás Aktív témák