Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • svgyula

    addikt

    válasz realist #225 üzenetére

    Szia! Kérdés: neked van honor 6-od? Milyen gond van a kamerával? Én nem tudok róla! A pixelhuszárok nyálas megnyilvánulásait nem kellene komolyan venni! Egyik telefonban sincs professzionális fényképezőgép amiből posztereket lehetne kinyomtatni! DE azt hiszem nem ez a cél! Itt senki nem fogja a kinagyított 3mx2m-es képet még nagyítóval nézegetni! Amit ez a telefon csinál az egy 32"-os tv-n is az kifogástalan! Lehet, hogy 2m-ről nem lehet kinagyítani annyira, hogy a hangya seggén lehessen látni a pattanást, de soha senki ne állította azt, hogy egy telefon képes lesz rá! Nem kellene már ezeken a dolgokon állandóan lovagolni!
    Meg kell tanulni fényképezni! Tapasztalatom van belőle, hogy a legtöbbször nem a telefon, hanem a fényképész a hibás a rossz képekért! A múltkor (nem ezzel) elkezdtem fényképeket csinálni különböző helyeken különböző módon képeket többet egy helyen! Készítettem vagy 50db fényképet de sajnos csak kb 10-re mondtam azt, hogy jó!
    DE ez nem a telefon hibája hanem az enyém! Ebben a telefonban levő fényképező rendszernek semmilyen hibája sincs. Amit leírtak a gyári oldalon azt tudja! Lehet azok az iponhuszárok csinálták a tesztet akiknek mindenáron kellet, hibát találni!

    Ha minden porcikád átsejlik ruhádon, akkor nincs jogod méltatlankodni ha bámulják a melleidet! RMX3301

Új hozzászólás Aktív témák