Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Sordoran

    addikt

    Sziasztok!

    November óta használok egy ilyen ketyerét megelégedve. Mindig hordom, kivéve zuhanyzáskor. Hétvégén viszont arra keltem, hogy a band félig ki van fordulva a pántból (gyári). Utána vissza raktam, de láttam, hogy nagyjából 1-2 mm-et megnyúlt a szilikon tartó része, és ma már ki is esett belőle reggelre. Nap közben is elkezdett többször kimozdulni. Ez normális, hogy 3 hónap alatt így kitágult? Illetve milyen pántot lenne érdemes keresnem hozzá? (gyári, után gyártott, vagy valami más, nem szilikonosat, ami nem zavaró éjszaka se?)

    Double rainbow... what does it mean? Well, a double rainbow is a phenomenon of optics that displays a spectrum of light due to the sun shining on droplets of moisture in the atmosphere. Does that explain?

  • Sordoran

    addikt

    válasz Szivacs85 #9194 üzenetére

    Köszönöm a választ neked és Degeczi-nek is. Kissé csalódott vagyok emiatt, bár az zavar főleg, hogy ilyen hirtelen jött elő. Ha már előtte lett volna jele annak, hogy tágul, tudok rendelni időben. De ez egyik napról a másikra lett súlyos.
    Akkor nézek én is egy utángyártottat ebay-en. Eleinte amúgy nekem is hagyott nyomot a gyári, aztán eggyel nagyobbra vettem és így már jó volt. Nem feszült, nem tágulhatott emiatt, bár kissé csontos a karom, lehet emiatt feszült csuklómon mikor elcsúszott éjszaka.

    Double rainbow... what does it mean? Well, a double rainbow is a phenomenon of optics that displays a spectrum of light due to the sun shining on droplets of moisture in the atmosphere. Does that explain?

Új hozzászólás Aktív témák