Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • joey04

    titán

    válasz INGJOKE #194 üzenetére

    Sajnálatos módon azt fikázásnak veszik sokan, ha ezeket a dolgokat leírják, amiket én is. Pedig már Xiaomi telefonom volt, mindegyiket szerettem. Ez ha azt nézem, itthoni áron mondjuk legyen 300 a csúcsverzió, az ár/érték arányban "sajnos" továbbra is korrekt. De ahogy megy fel az ár, egyre többet vár el az ember. Hogy nincs ip védettség, hogy gyengébb lesz azokban a dolgokban amiket leírtam egy s20 ultrához képest az oké, mert az meg 480. De akkor mondjuk a miui faszágai, meg legalább a fenti dolgok közül 1 megszűnése elvárható lenne. Pláne mondjuk a telep, amiben régen kiemelkedő volt a márka, most meg csak a legjobbak között van. És már az optimalizáció sem olyan mint régen, lásd mi note 10 hatalmas telepe, ami a tesztek szerint a méretéhez képest nem villog. Önmagában persze jó az üzemidő, mert az 5000+ dolgozik, de na...

    Ezektől függetlenül szívesen használnám pár hónapig, szóval lehet ránézek, de csak a Pro verzió (amiben kisebb a telep, idióták) érdekes, a sima hurka.

    "Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

Új hozzászólás Aktív témák