Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • South Velen

    addikt

    válasz Ricardo #198 üzenetére

    Ha nektek jó, hogy ezért inkább legyen 9 helyett 11-12mm a telefon (+~20%), valamint határozottan növekedjenek az effektív kávák, és fogásra is csökkenjen a prémium érzés amiért fizetünk, lelketek rajta.

    Mondjuk a glassticnál amúgy sincs prémium érzés szóval az jelen esetben mindegy.

    A többinél viszont nem értem, hogy hogy lehet hazavágni a tervezést, a designt egy tokkal...
    Ha valaki arra izgul hogy ünnepnapokon kívül nem veszi ki a tokból, ünnepekkora viszont végre megcsodálhatja a telefont valódi szépségében, azzal valahogy nem tudok azonosulni.

    Egyébként ha egy üveg telefonnál figyelek, hogy ne rakjak mellé semmit a zsebben, akkor általaban 1 év után is újszerű marad. A glasstic, vagy inkabb plexi lenne a helyes, az nem.

    [ Szerkesztve ]

  • shotika

    őstag

    válasz Ricardo #198 üzenetére

    Ez sztem örök vita lesz. Megy itt a hiszti, hogy fél mm-el vastagabb káva miatt már közép kategóriásnak tűnik egyeseknek egy telefon, de vásárlás után egy perccel már rá is rakják a tokot, meg a fóliákat.
    Én se rakok rá ilyeneket, kb 2000 eleje óta volt kb 15-20 féle telefonom, ebből egy Lumia lett totál kár, mert az Auchan portáján ellenőrzésnél véletlenül nem a zsebembe raktam vissza, hanem csak azt hittem, és ripityára tört. (imádtam azt a telefont, 40-50 ezerért olyan sebessége volt, amit csak évekkel később tudta utolérni az android, ráadásul jóval drágábban) Az S8 viszont ezüst színben volt, az valamiért imádta a kisebb karcokat a hátulján (nem is fogok többet ezüstös, tükröződő hátuljú telókat venni), de majdnem 3 év használat után lecsúszott az asztalomról és a sarkára esett, és a kijelzőn elindult egy csík - hozzáteszem, ez idő alatt legalább 80x ejtettem le, jellemzően az ébresztő kinyomkodása alatt vertem le mindig az asztalról :D A többi telefonomon nem volt jellemző a karcosodás.

    Más hsz-ekben viszont felmerült a szelfi kamera - ne ez már engem is idegesít. Ott van egy hülye lyuk a kijelzőn, én meg sose használom, akkor már inkább lenne rajta ismét értesítés jelző, én azt imádtam az S8-on, hogy finoman villogott, ha üzenet jött.

    [ Szerkesztve ]

    Shotiii#2629 Gainward GTX 3060TI 8GB, Corsair 2x16GB DDR4 3200mhz, i5-13600KF, Asus TUF B660M-D4, EVGA 750GQ

Új hozzászólás Aktív témák