Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • CactuS

    Arcképgyáros

    válasz Predike #830 üzenetére

    Köszi, akkor azt hiszem igazából jó döntést hoztam. Én Végül hosszas gondolkozás után a 1+7T Pro felé vettem az irányt az F2 Prohelyett, mivel nálam a fotózás kiemelt rész és nehezített pálya is, mert 2 gyerek elég gyorsan mozgó célpont. DSLRt meg már ritkábban veszi elő az ember kettő mellett. Tudom nem egy árkategória a kettő, viszont kb. ez volt az egyetlen telefon, ami notch vagy kivágás nélküli és pöpec volt kamerában. P30 Pro lehetett volna még, viszont abban a SoC gyengeségétől féltem egy kicsit, most egy Note 7ben lakom, amíg megjön a 1+, de kiborít a Snapi 660 lassúsága

    Valószínűleg a Pocot is felturbózzák majd idővel, pl Gcammel, neten túrtam egy halom képet/tesztet és volt szituáció, amikor szerintem a régi mi8-am elverte simán az F2 Prot, így nem mertem bevállalni. Pedig a telefon fizikailag nekem nagyon bejön, tetszik a kialakítása, csak kár, hogy az a fránya OIS kimaradt (EIS meg néha nagyon kevés). :B

    Nálunk azért vannak nyomtatott "anyagok", van gyerekfal, tele képekkel, éves fotóalbum, stb.

    Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

Új hozzászólás Aktív témák