Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • b3Ro

    senior tag

    1 hete hasznalom ezt a telefont, es amit elottem irtak, h a kijelzo, kinezet, gyorsasag stb igazak, szoval nincs ertelme leirni megint. Inkabb a hibakat jegyeznem meg, amik e rovid ido alatt elojottek.

    - a kijelzo erzekenysege nalam is elofordult. Tobbszor tapasztaltam, h a tarcsazo volt behozva mikor zsebembol elovettem
    - tobbszot elofordult, h mikor repulo uzemmodba teszem, akkor 10-15 masodpercre befagy a telefon
    - repulo uzemmodban tapasztaltam inkabb, h a doubel tap wake nem akar mukodni. Maskor viszont teszi a dolgat ahogy kell
    - a gyari kabel nalam borzalmas. Egy fing erossegu fuvalat hatasra is kicsuszik, igy inkabb masik kabelt hasznalok, ami "feszesebben" van benne
    - zenehallgatasnal elbirnek meg egy kis kakaot. Van egy audio technica ath-m50x tipusu fejesem, es nem erzem a kivant minoseget, es hangerot. Ez a legnagyobb bajom a keszulekkel

    Nem lehuzni akarom a telot, mert ezert az arert nagyon jo, es a fentebb emlitett hibak kozul szoftveres megoldhato par.

Új hozzászólás Aktív témák