Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • tibcsi0407

    félisten

    válasz tomp #6987 üzenetére

    Erről beszélek. Én az a fajta ember vagyok, aki akkor érzi jól magát, ha az aktuális flagship-et használja. Ne adjon ki évente egynél többet. Ha egynél többet ad ki, akkor azt egy időben tegye, ahogy mindenki más is teszi és akkor mindenki eldönti, hogy melyik a szimpi.
    Évente elfogadtom, 4-5 havonta viszont nem.
    Az, hogy hova allokálják a forrásaikat nem az én dolgom. Nekem felhasználóként vannak elvárásaim, azt vagy megütik, vagy nem. Jelen esetben minden téren megütik, kivéve a kamerát. Ott nagyon nem, mert egyik percben olyan képeket lő, hogy ámulok, míg a másikban egy mosott fost, amitől egy 30 ezres Xiaomi is különb teljesítményre képes.
    Ha ennyit nem tudnak megoldani (csökkentett zajszűrés, csökkentett JPEG tömörítés), akkor mit lehet elvárni tőlük?
    Nem tudom be lehet-e rakni egy rendszerbe a kettőt. Abban sem vagyok biztos, hogy egy rendszeren belül az egyik nem kapna nagyobb figyelmet, mint a másik. Sajnos nálam fejlesztés terén még nem bizonyítottak, hogy azt mondjam: ez igen, ez már valami.
    Kiadtak egy rendszert júniusban, amire még security patch-ek is csak elvétve jönnek. Más nem történt vele azóta, ami érdemi fejlesztés lenne.
    Ha nem lenne a kamera még ettől is fényévekkel sz@rabb más rendszereken, akkor már rég RR, vagy Mokee lenne a telefonon. Elvégre ott közösségi fejlesztők komolyabb munkát tudnak elvégezni, mint egy gyártó mérnökcsapata.

    [ Szerkesztve ]

    https://utdetailing.hu/

Új hozzászólás Aktív témák