Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Timer

    veterán

    válasz Macika66 #3395 üzenetére

    Bizonyára engem is jól fizetett a Samsung meg az Apple, hogy le mertem írni azt, amit láttam. Sajnos ennek jelenleg semmilyen nyomát nem látom, de már biztosan úton van hozzám egy 'essnyóc.

    Hagyjuk már, teljesen komolytalan, hogy úgy véded az OP5 becsületét, mintha TÉNYLEG semmi gond nem lenne ezzel a telefonnal. A készülék az objektíven értékelhető paraméterek 100%-ban, a szubjektíven értékelhető paraméterek területén pedig 90%-ban hibátlan. Ezt így senki nem vitathatja. A baj az, hogy a maradék 10% a kijelzőt érinti, ami - elsődleges kezelőszervként - sokak számára zavaró, és pont. Ezt nem a Csamcsung meg az Epöl b@szta el, hanem a OnePlus. Az OP3 mindkét értékelési metódus szerint hibátlan volt, számomra legalábbis.

    Én örülnék a legjobban, ha az OP végre javítaná ezt a problémát. Nem tudom, mit szólsz majd, amikor kijön az OP5T / 6, és abban normálisan fog állni a kijelző. Akkor is azt mondod majd, hogy semmi gond nem volt az ötössel?

    Ne érts félre, ez nem személyes, nem ellened irányul. Viszont az, hogy mindenkit huhogónak kiáltasz ki, aki le mer írni bármilyen kritikát a készülékről, az már nagyon is az.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák