Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Neck

    veterán

    válasz Wajk #1 üzenetére

    Hehehe, jaja, miért nem lehet a webshopban 4 magos snapdragont választani 2 helyett? :DDD

    An α beta user... "A pokol szerintem egy végtelen IKEA áruház, az örökkévalóságig bolyonganak a kárhozott lelkek a Boysenbar alátétek és az Almaröd tükrök közt"

  • Neck

    veterán

    válasz Rickazoid #141 üzenetére

    1: A lossless album kóstál 500 megát, aminek viszont semmi értelme egy sz*ros fülessel, maradjunk csak a jó öreg MP3-nál. Hidd el, tudom mi a Lossless, szeretem is, de nem telefonon van a helye. Ezekkel a hangcsipekkel.. Sőt, miket beszélek, ezekkel a fülhallgatókkal NINCS ÉRTELME.

    De legyen, TE biztos kihallod a különbséget, viszont akkor a magasabb bitráta miatt mondjuk fogyasszon többet a teló. Megéri? :DDD

    2: Mi van, te házimozivá alakítod a telefonod? 5.1, full HD? Ember, a Holdra ne vigyen fel?

    3: 1GB-al "eldöcög" az Android? Látom, nem teljesen vagy tisztában a memóriakezelés fogalmával Android alatt. Pont akkor mennek gyorsan a programok, ha be vannak töltődve a memóriába. 1 GB már teljesen jó, 2GB több mint elég. Nekem 900 mega alá nem ment még az MI2S, pedig van olyan hogy két játék (Asphalt 7, Real Racing 3), plusz Whatsapp, Facebook, Chrome, Zenelejátszó megy egyszerre...

    Te pont az az ember vagy, ha a fenti dolgok amiket leírtál, mind benne lennének az álomtelódban, elkezdenél gondolkodni, miért nincsen projektor benne. Vagy 5.1-es hangrendszer :DDD

    [ Szerkesztve ]

    An α beta user... "A pokol szerintem egy végtelen IKEA áruház, az örökkévalóságig bolyonganak a kárhozott lelkek a Boysenbar alátétek és az Almaröd tükrök közt"

  • Neck

    veterán

    válasz Rickazoid #168 üzenetére

    Neked meg a beszélgetés elferdítését tanítják. Az előbb még ott jártál, hogy a fentebb felsorolt csodaspecifikációk most kellenek a telefonodba, nem 2 év múlva.
    Akkor ki beszél mellé?

    Azt már nem is mondom, hogy ez mind szép, és jó, amit leírtál, csak lassan ott tartunk, hogy ha a fenti funkciók némelyikét (nem mindet!) bekapcsolod, akkor vagy 10 perc alatt lemerül a telefonod, vagy 10 perc alatt spontán öngyulladási hőfokra hevül fel.

    A technológiai szabványok már megvannak, csak a telefonba zsúfolás nem tökéletes, illetve az akku ipar messze jár.

    Ha egy napig tudnál úgy használni egy ilyen általad fentebb felvázolt telefont, hogy filmezek róla, játszok vele, fotózok, navigálok, emailezek, stb, mindezek alatt maximum langyosra melegszik, és röhögve kibírna egy napot, akkor azt mondom, hogy van értelme.

    Na mind1, nagyon off, befejeztem a témát.

    [ Szerkesztve ]

    An α beta user... "A pokol szerintem egy végtelen IKEA áruház, az örökkévalóságig bolyonganak a kárhozott lelkek a Boysenbar alátétek és az Almaröd tükrök közt"

Új hozzászólás Aktív témák