Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Kutykurutty7

    aktív tag

    válasz HarleyCustom #30 üzenetére

    Ha szarabb poént akarsz, akkor írok én szívesen (elsütöttem már ezt az egyik Meizu fórumában)...

    Az a jellemző rájuk, hogy nagy-nagy csinnadrattával bejelentik, hogy mikor fogják bejelenteni azt, hogy bejelentik a lehetséges szoftverfrissítésük bejelentését. Aztán azt még egy párszor elhalasztják, majd a végén kiadnak nagy szenzációként valami új ikonkészletet, meg egy csomó észrevehetetlen változást, amit persze 50-60 pontban sorolnak fel a changelog-ban. Android verziót persze nem frissítenek, az marad az ektuális előtt kb. 3 éve kiadott. Aztán még azt is elsütik minden alkalommal, hogy ja... ez a szoftverfrissítés csak a kínai rom-ra vonatkozik, a Global-ról ők nem beszéltek... :D

    Szar poén volt, ugye? :) Pedig ez a frissítések forgatókönyve a Meizu-nál és ennyiből áll a "szupportjuk".

    Aztán mindig jön erre egy lángész, aki beírja, hogy "De a kínai rom is tud angolul és illik ám annyira ismerni az angolt, hogy megértsük..." Na, ilyenkor "el szokott durrani" az agyam... ;]

    [ Szerkesztve ]

    Életem a száguldás! - Szólt a csiga és bedőlt a kanyarban.

Új hozzászólás Aktív témák