Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • <Adamsky>

    nagyúr

    válasz Fitzgerald #32 üzenetére

    A nyújtott kijelzővel nem csak az a baj, hogy nagyjából semmivel sem kompatibilis (a TV-k, a monitorok, fényképek ...), hanem, hogy az ilyen készülékek magassága is megnőtt. Az elején ugye az volt a duma, hogy a nagyobb kijelző, csak a felső-alsó kávát szünteti meg. Magyarán adott fizikai méret mellett nagyobb kijelzőt kapunk. Ez eddig szép is. A gyakorlat viszont azt mutatja, hogy elenyésző készüléknél bírtak a "kereteken belül" maradni, és ma már nem ritka a 15+ cm-es telefon. Ami hiába keskeny, de se nem lehet elérni a tetejét (tudom, van egykezes mód, de akkor is), se nem lehet rendesen zsebben hordani. Utóbbin ugye nem segít az egykezes mód (nem fog összemenni a készülék).
    És, a végére - immáron sokadszor, de - leírnám, hogy én senkit sem akarok meggyőzni arról, hogy dobja ki a "tepsijét", és vegyen "maroktelefont". Én sokkal inkább azt sajnálom, hogy ma már nincs igazi választék. Van nagy, nagyobb és még nagyobb. A Note, Pro és "sima" készülékek között alig van igazi méretbeli különbség (mindegyik rohadt nagy szvsz.).

Új hozzászólás Aktív témák