Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Szatyor95

    aktív tag

    válasz citkar #27 üzenetére

    A 4.3-nak kevés érdemi újítása volt, és valahogy nem is láttam akkora felhajtást körülötte. Egyedül néhány Xperiát tudok, ami ezzel a verzióval fut a mai napig. Most már jó ideje, de korábban eléggé hangsúlyos hiányosság volt sokáig a 4.4 támogatás hiánya. Nem egyszer olvastam itt is a tesztekben, hogy ez mennyire kéne szerintük. Főzött ROM után szinte mindig Nexus lesz a vége. Ugyebár annál szabadabb Androidos telefon/tablet nincs. Qualcommal én is szívtam már, vagy a Sony miatt, vagy a Qualcomm szüntette be a támogatást. Nem inkorrekt az MTK, csak az ilyesmire oda kellene figyelnie, és máris lenne még több vevő.

    [ Szerkesztve ]

    Nyugodj békében Integra!

  • vicze

    félisten

    válasz citkar #27 üzenetére

    "oka lehet, hogy érdemben nem terjedt el"
    Hm, talán elég nagy tömegben volt Meditek SoC, ami nem támogatta? :P
    Felső kategóriás készülékek mindegyike megkapta, ami azért elég nagy tömeg szintén.

    Eddig igen is eléggé inkorrekt volt, mivel full zárt forráskóddal dogoztak és semmit nem adtak ki, szerinted véleteln, hogy nincs CM?
    Most nem kell mutogatni a szétdrótozott verziót, ismerem.

    "Qualcomos telefonjaim voltak ott is csak hitegetések, csúszások voltak"
    Ne keverd a készülék gyártót a HW beszállítóval. Qualcommnál amihez van support ahhoz egyből elérhető minden kb. a Droid verzió megjelenése napján!

    Továbbra se ellenségképnek tekintem a Mediateket, csak leírom a valóságot. Ezenkívül mindenki azt istenít amit szeretne, szive joga.

    #28, dilajoska1: Nem ez lenne az első fantom terméke a cégnek. :P

    Jaja azt most nézem, hogy a heterogén magokon, hogy a halálba csinálnak HMP-t??? :DDD (CNX-es kép)

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák