Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • citkar

    addikt

    válasz Szatyor95 #23 üzenetére

    A 4.3-t nem ismerem, de oka lehet, hogy érdemben nem terjedt el, ezt a verziót valamiért nagyon, de nagyon kevesen hiányolták. A következő, a 4.4 pedig már jó ideje elérhető és bizony régebbi készülékekre is elérhető, ami bizony korrekt részükről (6589/6582-esre egyaránt, holott az előző bizony nem mai SoC).
    Nyilván kinek mi az igénye lehet egy kis rétegnek ez sem megfelelő, neki Nexus kell. Amíg Qualcomos telefonjaim voltak ott is csak hitegetések, csúszások voltak, vagy kijelentették, nem is lesz előrelépés, pedig egyik telefonom sem használtam bő egy évnél tovább és újonnan vásároltam mindegyiket.
    Egyáltalán nem érzem, hogy az MTK inkorrekt lenne...sőt!

    A ROM kérdés más téma szerintem, az már inkább attól függ mennyire terjedt el.

    (#24) wwenigma :
    Ilyen mélységben megint megtévesztő, hogy valaki azt írja nem jó, mert a hétköznapokban a minőségi telefongyártók készülékei szerintem jók (MTK SoC-cal), azt is mondhatnám minden igényemet kielégíti, de épp ez a lényeg, kinek mik az igényeik. Ahogy olvasgattam a fórumokat úgy érzem a minőségi gyártók MTK SoC-cal is ki tudják elégíteni az igények döntő többségét, mondhatni majdnem mindenkiét (és nem lutri, hogy vagy működik, vagy nem, minden egyes készüléke jól használható navigálásra, MTK SoC-cal). De marad egy kis réteg, akiknek csak professzionális készülék megfelelő.

Új hozzászólás Aktív témák