Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Sogi74

    tag

    Sziasztok!

    (mrThomi -nak is válaszolva: köszönöm az üzenetedet)

    A Joy-napokon sikerült vennem egy Huawei p9 lite-t, 81e Ft-ért. Nekem nagyon megtetszett a telefon és tőlem szokatlan módon meg is vettem pedig vásárlások előtt mindig napokat vagy akár heteket is böngészem a fórumokat és teszteket és csak aztán döntök. De most "vakon" döntöttem!

    Sikerült be is laknom a telefont és nekem nagyon tetszik. A méretéről annyit, hogy én is egy kisebb készüléket akartam venni mert van tabletem is de nem vészes ennek sem a mérete (átlagos kezem van). vásárlás előtt a gyári google telefonok elkötelezett híve voltam (nexus 5 volt, de meghalt az aksija 2 év után) de szerintem nem fogok ezzel sem rosszul járni (a google is lepaktált a huewei-vel)

    Szerintem nem szabad elfelejteni, hogy ez szerintem egy középkategóriás (felső szegmens) telefon. Ezt csak azért mondom mert mintha egy-két megakadást tapasztaltam volna a szoftver futásában (az igazsághoz hozzá tartozik, hogy a gyári alkalmazásinditót lecseréltem a google-re és lehet ez okozta)

    Fehér színű a készülék (én is feketét/szürkét szerettem volna) de rendeltem hozzá egy Nillkin szilikon tokot ami szürke ("füst") színű és remélem azzal jobb lesz sőt talán még jobb is lesz.

    Ha bármi kérdés van megpróbálok válaszolni de nem vagyok "mérnökember" csak szeretem használni és megismerni a "kütyüket"

Új hozzászólás Aktív témák