Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • b.

    félisten

    válasz Carlos Padre #370 üzenetére

    idekeverted az AMD-t nem nem hánytam volna tőle zöldet ha ők mutatják be elárulom neked. Talán értelmezd az össze tett mondatot amit írtál, mi volt benne a nem tetsző rész, hátha leesik.
    Ízlésről kár vitatkozni. Nekem az RT eljárás nagyon tetszik, mindegy ki csinálja és erőlteti, mert végre történik valamiféle változás azon kívül, hogy 4 K meg 144 HZ . remélem hogy a jövő konzoljai, például pontosan a PS5 és az Új xbox ezt is fogja erőltetni.
    BF5 demó nekem nagyon tetszik, mert lenyűgöző volt látni, ahogy a tengeren látszik a felette elszálló gép tükörképe a robbanásokkal, vagy amikor az utcát belepi a füst és mindenre árnyékot vet. Ezek pontosan azok a dolgok, amik növelik egy játék szépségét még ha nem is reális, de egyérrtelműen látzszik, hogy túl volt tolva, hopgy lássák az emberek miről is van szó.

    Maga az új gen egyenlőre nem tetszik mert elszállt ára van, ez az egyetlen problémám vele semmi más. Ha 2070 valóban 500 Dolcsi lenne és elérné az 1080 teljesítményét akkor is azt mondanám, hogy történt valamekkora előrelpés.DE jelenleg ez a veszély nem áll fent.

    [ Szerkesztve ]

    "A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

Új hozzászólás Aktív témák