Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • D@niel

    addikt

    válasz aelod #26 üzenetére

    Valamiért még mindig nem látják sokan, hogy miért nem teljes a Google szolgáltatások támogatása HSM-en.
    Addig rendben, hogy az általad felsorolt appok elérhetőek ott is, de mondok néhány teljesen általános, alap, fontos dolgot, amik - érthető okokból kifolyólag - nem fognak rendesen működni, sosem:

    1) Gmail: levelek pushban érkeznek - a 15 perces frissítés nem opció, hiszen gyakran egyből kell az üzenet, ill. a fetch jobban meríti az aksit
    2) Chrome: könyvjelzők, jelszavak, és minden más szinkronizálása, és ezek automatikus, felhasználói beavatkozást nem igénylő frissítése a háttérben
    3) YouTube: feliratozások kezelése, automatikus megjelenítése, ahogy a gyári app teszi
    4) Google play games: az évek alatt elért teljesítmény a játékokban hsm-en nem megoldott, ha fent is a játék (nem, nincs fent, csak gyorsan a két fontosat: call of duty mobile? world war heroes?) elölről kell kezdeni mindent
    5) Az a rengeteg app, ahova automatikusan Google fiókkal jelentkezel be?
    6) Waze fent van? Nem tudom, de az előzmények, pontjaid, mentett helyeket el is veszítetted
    7) Google photos? Ha van is alternatíva, nem frissül, nem szerkeszthető
    8) TuneIn radio? Ha fent is van, nem tudok Google-al belépni, magyarán regisztráljak más címről, majd a több, mint tíz év alatt összegyűjtött rádió állomásokat keressem meg újból?
    9) Google kontaktok? Biztos van rá alternatíva, de ha szerkesztem, törlöm, hozzá adok, akkor perceken belül látni fogom a módosítást laptopon, tableten is? Merthogy ott is kell
    10) előzőhöz kapcsolódik: SyncMe a névjegyek kozmatikálására? Oké ezt is buktam, mert Gmailel nem tudok belépni, regeljek újból, mert nem érem el a mentést, de nézzük meg, hogy fent van-e hms-en
    11) Reddit fent van? Nem tudom, kérdezem
    12) YouTube vanced? Ez már egy ismert alternatíva androidon, tech2-n is van videó erről, microg-n nem tudok belépni
    13) Eredmények app fent van? Ha igen, belépés után látni fogom a mentett dolgaim, mint meccsek, csapatok, játékosok?
    14) cib bank van, de be is tudok lépni, vagy be kell mennem a bankba, hogy új tokent kapjak? Nem tudom, ezt is csak kérdezem, vagy ez van, vagy az, szerencse játék

    Egyenlőre a kezdő képernyő első oldalán vagyok, nem folytatom tovább.
    Lehet gondolni, hogy én se vagyok átlag felhasználó, de akkor senki sem az, aki kerüli a macerát, és azt preferálja ami évek óta működik.
    Egyébként pedig, az összes hms tesztben ezek, és hasonló dolgok le vannak írva, tehát nem ott van a probléma, hogy van-e alternatíva, vagy sem.
    Sokan írtak már erről a topikokban is, ha akarod megérted.

    [ Szerkesztve ]

    𝕧𝕒𝕡𝕖 bemutatók, kedvezmények: facebook.com/Dan1el1031

  • D@niel

    addikt

    válasz aelod #29 üzenetére

    Ez nem folyamat kérdése. A Google támogatás 100%-osan sosem lesz Appgallery-ben, hamarabb vissza jön a Gservices, minthogy ez megtörténjen.
    Nagy Xseries rajongó vagyok, ezért is kellemetlen a dolog, emiatt nem tudom ezt a gépet választani, kizárólag promóciós céllal.
    Ide említeném a rengeteg, hozzám hasonló Honor rajongó ismerősöm - itthon és külföldön egyaránt - akik emiatt más vizekre eveznek, úgy gondolom, hogy globálisan milliók vannak ugyanígy.

    [ Szerkesztve ]

    𝕧𝕒𝕡𝕖 bemutatók, kedvezmények: facebook.com/Dan1el1031

  • D@niel

    addikt

    válasz szkaroly #36 üzenetére

    Egyes appoknál működik, máshol nem. Magyarán meg kell venni a gépet 108-ért, aztán majd kiderül.
    Köszönöm, nem.

    𝕧𝕒𝕡𝕖 bemutatók, kedvezmények: facebook.com/Dan1el1031

Új hozzászólás Aktív témák