Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Alteran-IT

    őstag

    válasz AssAssynn #26 üzenetére

    Te figyelj már, elmégy a tudod hova és akkor még finoman fogalmaztam.
    Szerinted mi a tökömért választják az emberek a politikusokat, ha nem azért, hogy megoldják a problémákat, fejlesszék az országot és egyben az ígéretüknek is eleget tegyenek (ami nem az a fidesznél sem, amit csinálnak, gyakorlatilag már többször 180°-os fordulatot vettek), mert hogy biztos nem azért, hogy milliós fizetésért a nemi szervük ritmikus huzogatásával szórakozzanak, vagy éppen ha nem így, akkor külföldön melegekkel szórakozzanak, vagy ereszcsatornával keféljenek, illetve mindemellett szétlopják az országot, a hozzá nem értésükkel csődbe is vigyék, odajátsszanak mindent a haveroknak, a forint értékét gyakorlatilag lenulázzák és így minden más embernek is ártanak vele, na kérdem én akkor, miért is ne a politikusoktól várjuk a megoldást? De ha mondjuk ilyen hülye magyarországon a politika (a szavazótáborral együtt), akkor el lehet innen menni, mert ha a problémákra nem tudnak megoldást adni, akkor legalább ne okozzanak új problémákat, meg ne élősködjenek az adófizetőkön.
    Vírus idején is nemzeti konzultációt írnak ki, hogy lehessen a népre kenni azt, amit ők rosszul csinálnak, kérdem én akkor mi a francnak ülnek azokban a székekben? Bocsi, de mivel én is elkaptam ezt a szart, legszívesebben szöges cipővel taposnám orbánt meg az összes szavazóját aki közben útba esik, mert ha nem lennének ennyire félkegyelműek és beképzeltek, akkor nem kaptam volna én se el, meg nem lenne 14 ezer halott, persze majd mindenkit meggyógyítanak, az a 14 ezer halott is bizonyára csak ideiglenesen halott, majd valahogy feltámasztják őket.
    Ha valamihez ennyire halvány lila fingod sincs, akkor kérlek inkább ne szólj hozzá, illetve ne oszd az észt a témában és ne sértődj meg, nem ilyen erősbe akartam írni, de mivel fáj mindenem ami létezik, így abszolút nem tudok megértő lenni azokkal, akiknek halvány lila fingjuk sincs bizonyos dolgokról, azt mégis okoskodnak, ja meg gyakorlatilag beszólnak másoknak.

Új hozzászólás Aktív témák