Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Egon

    nagyúr

    válasz antikomcsi #23 üzenetére

    +1.
    Nekem is van még ODD (sosem értettem, miért kellene kikukázni: bármikor jól jöhet, 0 Ft-ba kerül előző konfigból, de ha meg kell venni, az is csak 3-4K, egy normál veni ára, amiből több is van a gépben; új konfig vásárlása esetén az ár 1-2%-a. Nem lassít, nem kér enni, semmilyen hátrányt nem okoz).
    Maga a ház tetszik, de mivel max. 50 cm-es magasságú ház fér el a számítógép-asztalomban, nekem kiesett. Marad a jó öreg Fractal Design Define R3 - az pár centivel alacsonyabban is tartalmaz 2 db 5.25-ös helyet, szóval... :U
    Valaki írta fentebb, hogy nem kell ajtó. A hangszigetelt ház lényege pont az, hogy elöl ne (se) jöjjön ki a hang... :U Nem véletlenül van az Antec P180-tól kezdve kb. minden komolyabb hangszigetelt háznak ajtós megoldása. Más kérdés, hogy az eddigi legkomolyabb (leginkább szigetelő) hangszigetelt házamnak (Acousticase C6607B) nem volt ajtaja...

    "Bonyolult kérdésre egyszerű választ keresni helyénvaló, de ritkán célravezető megoldás" (Wayne Chapman)

  • Egon

    nagyúr

    válasz fogtunder #48 üzenetére

    Az ajtó plusz hangszigetelést ad, tehát a zárt front + ajtó a tuti megoldás szvsz.
    Nekem pár, ajándékba kapott lemezen kívül, nem volt olyan lemezem, amit ne tudnék visszaolvasni (rászántam a pénzt a minőségi lemezekre), sok-sok év távlatából is (nemrég próbáltam a több mint 20 éves, "arany" TDK CD lemezemet, ami az első optikai lemezem volt: azt is vissza tudtam olvasni). Amúgy meg nem magamnak kell (bár szvsz pl. fényképek archiválására (másodpéldánynak) ideális), hanem pl. a hetvenhez közelítő szüleimnek, akik DVD-ről nézik a családi felvételeket; már az is elég nagy meló volt, hogy "átállítsam" őket VHS-ről DVD-re, egy médialejátszó kezelése meghaladná a lelkierejüket.
    De nem offolnék tovább.

    [ Szerkesztve ]

    "Bonyolult kérdésre egyszerű választ keresni helyénvaló, de ritkán célravezető megoldás" (Wayne Chapman)

Új hozzászólás Aktív témák